SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria dla Adama okłamie policję i trafi do więzienia?

Na dobre i na złe. Wiktoria dla Adama okłamie policję i trafi do więzienia?

17.10.2015, godz. 11:43
Na dobre i na złe odc. 611. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), śledczy (Jakub Kornacki)
Na dobre i na złe odc. 611. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), śledczy (Jakub Kornacki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) z "Na dobre i na złe" jest oskarżony o gwałt, ale Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) nie wierzy w jego winę. 17-letnia Weronika (Malwina Dubowska) nie pamięta co stało się nocą kiedy została zgwałcona. W 611 odcinku ''Na dobre i na złe'' lekarz idzie do klubu odnaleźć mężczyznę, który bawił się z nastolatką. Wiki chce dać ukochanemu fałszywe alibi, by uniknął więzienia. Czy Krajewski przyjmie jej pomoc?

"Na dobre i na złe" odcinek 611 - środa, 21.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Adam Krajewski trafi do więzienia za gwałt? Wiktoria Consalida wierzy w niewinność Adma i zrobi wszystko, żeby nie trafił za kratki. Młody lekarz może na niej polegać. Choć to właśnie przez męża Wiktorii musi udowadniać, że nie zgwałcił 17-latki. To Tomasz wezwał bowiem policję do Leśnej Góry i doniósł na Adama.

Zobacz: Na dobre i na złe. Agata zerwie ze Szczepanem, bo wstydzi się romansu z salowym?

Popchnęła go do tego chęć zemsty na Adamie. Rzepecki znalazł nagranie, na którym Adam wyznaje miłość jego żonie. Mściwy lekarz postanowił śledzić Krajewskiego, a idąc za nim trafił do klubu. Na miejscu Adam bawił się z Weroniką, a następnego dnia zgwałcona dziewczyna trafiła do Leśnej Góry.

Adam wyszedł z imprezy wcześniej, ale był kompletnie pijany i nic nie pamięta. Jest jednak pewien, że nie skrzywdził dziewczyny. W dodatku jak przez mgłę przypomina sobie, że przecież feralnej nocy widział się z Tomaszem w parku. Rzepecki jednak zeznaje przeciwko Krajewskiemu, żeby go pogrążyć.

W 611 odcinku ''Na dobre i na złe'' Wiki staje po stronie byłego kochanka. Adam przypomina sobie wydarzenia z feralnej nocy, gdy zgwałcono Weronikę. Wraca do klubu, by odszukać mężczyznę, który tańczył z nastolatką.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Napad na Adama Krajewskiego. Pobity Adam umrze?

Wiktoria, by chronić Krajewskiego, postanawia dać przyjacielowi fałszywe alibi. Chce zeznać, że wieczór, w który doszło do przestępstwa, spędzili razem.

- Nie mogę spać, bo cały czas myślę o tamtym wieczorze po operacji, kiedy powiedziałeś…
- Wiki, doceniam twoją troskę, ale zapomnij, co powiedziałem
- Gdybym wtedy tak nie uciekła z tej sytuacji nie poszedłbyś pić do klubu… Gdybyś wtedy ze mną został… Mogłeś zostać. Jest nagranie z kamery Blanki, które może być dowodem... - Wiktoria spogląda na ukochanego i zawiesza głos. - Mogę zeznać, że zostałeś tu w szpitalu. Byłeś ze mną przy pacjentce…

Jednak Adam jej propozycję odrzuca: - Chcesz skłamać?
- Ale to mogłoby być wiarygodne alibi...
- Wiki, tu chodzi tylko o mnie... Muszę wreszcie wziąć odpowiedzialność
- Za co? Za coś czego nie zrobiłeś?!
- Jeśli skłamiesz, wszystkiemu zaprzeczę! Idź już, proszę...

Czy doktor Consalida okłamie jednak policję, ryzykując, że sama trafi do więzienia?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: