SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ucieczka Adama przed policją. Wiktoria kryje Adama, a Szczepan ratuje mu życie

Na dobre i na złe. Ucieczka Adama przed policją. Wiktoria kryje Adama, a Szczepan ratuje mu życie

21.10.2015, godz. 08:00
Na dobre i na złe odc. 611. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), śledczy (Jakub Kornacki)
Na dobre i na złe odc. 611. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), śledczy (Jakub Kornacki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Czy oskarżony o gwałt Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) z "Na dobre i na złe" udowodni swoją niewinność? Po brutalnym pobiciu Adam szybko wraca do zdrowia, ale drży ze strachu na samą myśl, że skończy w więzieniu. W 611 odcinku "Na dobre i na złe" zdesperowany lekarz ucieka ze szpitala przed policją, by na własną rękę znaleźć prawdziwego gwałciciela 17-letniej Weroniki (Malwina Dubowska). Kiedy w Leśnej Górze zjawia się policjant, Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) wymyśla kłamstwa, by kryć ukochanego...

"Na dobre i na złe" odcinek 611 - środa, 21.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Adam Krajewski nie zgwałcicił 17-letniej Weroniki, którą poznał w nocnym klubie, ale nie ma żadnych dowodów na swoją niewinność. Dziewczyna oskarżyła go o gwałt, choć tak jak Adam, nie pamięta wydarzeń tamtej nocy. Śledztwo policji tkwi w martwym punkcie, a prowadzący sprawę policjant (Jakub Kornacki) próbuje nakłonić lekarza, by przyznał się do winy, bo tylko tak może liczyć na łagodny wymiar kary.

Patrz: Na dobre i na złe. Adam w więzieniu za gwałt! Tomasz da Adamowi alibi i wyciągnie go na wolność

W 611 odcinku "Na dobre i na złe" pobity Adam nie może spać spokojnie, bo jest świadomy tego, że grozi mu więzienie. Gdy jego stan się poprawia w szpitalu zjawia się śledczy, by uprzedzić, że prokurator chce wydać nakaz aresztowania. Falkowicz od razu protestuje: - Zaraz, zaraz… na jakiej podstawie?! Nie macie żadnych dowodów, tylko poszlaki!

Ale policjant wzrusza tylko ramionami: - Będę musiał tu dziś przysłać posterunkowego. Procedury. Przykro mi. Radziłbym się skontaktować jak najszybciej z adwokatem…

Adam wyznaje bratu, że chce wrócić do klubu, w którym poznał Weronikę, by odszukać prawdziwego gwałciciela. - Chrzanić adwokatów! Sam potrafię się obronić.Pamiętam tego faceta… Przypomnę sobie i resztę! Jeśli tylko tam pojadę…

Falkowicz kategorycznie się nie zgadza.- Zwariowałeś? Jesteś słaby! Musisz najpierw dojść do siebie…
- A potem mnie zgarną? Dzięki, nie mogę tu siedzieć! -
uprzedza go Krajewski.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Adam Krajewski zamknie się w sobie po powrocie do Leśnej Góry

Kilka godzin później Adam znika ze szpitala. I właśnie wtedy w Leśnej Górze zjawia policja. Wiktoria zachowuje zimną krew i okłamuje funkcjonariusza, że Krajewwsski jest na badaniach.

Tymczasem oskarżony o gwałt Adam jedzie do nocnego klubu, by wypytać barmana o mężczyznę, którego poznał w noc gwałtu. - Nie jestem z policji… Mam interes.
- To jesteś, kolego, za wcześnie… Majcher będzie za godzinę. Tak jak zwykle…

Tymczasem w Leśnej Górze Wiki wpada w coraz większe kłopoty. By chronić ukochanego zaczyna wymyślać kolejne kłamstwa. Policja nabierza jednak podejrzeń. Czy Adam odnajdzie gwałciciela, który skrzywdził Weronikę i zdąży wrócić do Leśnej Góry zanim policja oskarży go o ucieczkę?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: