SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Zośka Kisielowa w Leśnej Górze bohaterką miłosnego skandalu

Na dobre i na złe. Zośka Kisielowa w Leśnej Górze bohaterką miłosnego skandalu

14.10.2015, godz. 07:40
Na dobre i na złe odc. 610. Janina (Małgorzata Różniatowska)
Na dobre i na złe odc. 610. Janina (Małgorzata Różniatowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) z "M jak miłość" bohaterką miłosnego skandalu w szpitalu w Leśnej Górze! W 610 odcinku "Na dobre i na złe" w roli pacjentki Janiny pojawia się gościnnie Małgorzata Różniatowska. Seniorka trafia do Leśnej Góry po wypadku na motocyklu, na którym jechała z ze swoim sąsiadem Antonim, który okazuje się jej mężem.

"Na dobre i na złe" odcinek 610 - środa, 14.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Zośka Kisielowa to jedna z najbardziej lubianych bohaterek w "M jak miłość"! Przyjaciółka Barbary (Teresa Lipowska), a zarazem żona Włodka Kisiela (Jerzy Próchnicki), najbliższego przyjaciela Lucjana (Witold Pyrkosz) często podnosi ciśnienie Mostowiakowi, ale bez niej nie byłoby tak wesoło. Małgorzata Różniatowska dołączyła do obsady "M jak miłość" dwa lata temu, a już ma liczne grono fanów.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Czy Falkowicz jest ojcem? Matylda nie jest córką Falkowicza

I właśnie na fali ten popularności producenci "Na dobre i na złe" powierzyli jej rolę jednej z pacjentek szpitala w Leśnej Górze. W 610 odcinku "Na dobre i na złe" na chirurgię zostaje skierowana para emerytów, którzy mieli wypadek podczas jazdy na motorze. Okazuje się, że motocykliści seniorzy to bohaterowie miłosnego skandalu.

Badania Janiny wykazują obrażenia, które wymagają interwencji ginekologów. W przypadku Antoniego doszło tylko do kilku złamań. Do Leśnej Góry przyjeżdża syn Janiny, młody kleryk Edward (Sławomir Zapała) oraz jej mąż Marian (Kazimierz Wysota). I właśnie wtedy wychodzi na jaw, że Janinę i jej sąsiada Antoniego połączył romans, którzy skończył się ślubem.

Patrz: Na dobre i na złe. Napad na Adama. Skatowany Adam bliski śmierci

Przyszły ksiądz z przerażeniem odkrywa, że jego rodzice dopuści się poważnego grzechu - rozwiedli się trzy lata temu, a matka ma nowego męża, którym został właśnie Antoni. Lekarze i pacjenci szpitala w Leśnej Górze stają się świadkami miłosnego skandalu z udziałem seniorów.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: