SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria wątpi w niewinność Adama! To sprawka Tomasza

Na dobre i na złe. Wiktoria wątpi w niewinność Adama! To sprawka Tomasza

14.10.2015, godz. 08:51
Na dobre i na złe odc. 610. Tomasz (Ireneusz Czop), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odc. 610. Tomasz (Ireneusz Czop), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Oskarżony o gwałt Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) z "Na dobre i na złe" nadal jest groźnym przeciwnikiem dla Tomasza Rzepeckiego (Ireneusz Czop). Co prawda mąż Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) bardzo się postarał, by wrobić Adama w zgwałcenie 17-letniej Weroniki (Malwina Dubowska), ale w 610 odcinku "Na dobre i na złe" idzie o krok dalej. Widząc, że Wiki caly czas myśli o Adamie podsuwa jej myśl, że być może Krajewski nie jest niewinny. Tym samym chce nastawić żonę przeciwko Adamowi. Z marnym skutkiem!

"Na dobre i na złe" odcinek 610 - środa, 14.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Chorobliwie zazdrosny Tomasz opanował do perfekcji sztukę grania na emocjach Wiktorii! Udaje troskliwego i kochającego męża, ale zdarza mu się, że nie panuje nad wybuchami gniewu. Zwłaszcza jak widzi, że jego żona poświęca ich małżeństwo dla byłego kochanka, którego wciąż przecież darzy silnym uczuciem.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Czy Adam umrze po pobiciu przez zbirów? Wiktoria i Falkowicz uratują Adama

W 610 odcinku "Na dobre i na złe" cały szpital w Leśnej Górze żyje sprawą Adam oskarżonego przez 17-latkę o gwałt. Policja prowadzi śledztwo i szuka dowodów winy. Nie jest to jednak łatwe, bo badania nie wykazały śladów nasienie na ciele Weroniki.

W szpitalu zjawia się policjant (Jakub Kornacki), by pobrać od Adama próbki DNA do analizy. Kolejny raz przesłuchuje Krajewskiego, ale lekarz nie pamięta wydarzeń tej feralnej nocy gdy pił w nocnym klubie, a potem został okradziony w parku z dokumentów i karty kredytowej. Śledczy sugeruje Adamowi przyznanie się do winy, dla jego dobra.

Do czasu wyjaśnienia sprawy gwałtu Adam przebywa na przymusowym urlopie. Wiktoria wyrzuca sobie, że być może nie postępuje słusznie, że nie dość broni swojego chirurga. Tomasz wykorzystuje jej rozterki, by zasiać ziarno niepewności co do winy Adamy. - Najważniejsze, żebyś miała przekonanie, że postępujesz słusznie - radzi żonie.

- Tu nie chodzi o moje postępowanie. Tu chodzi o to, co ja myślę... - wyznaje mu Wiki.
- Czyli co? Zaczynasz wątpić w jego niewinność? - Tomasz podsuwa Wiktorii myśl, że być może Adam kłamie i naprawdę zgwałcił tę dziewczynę. Ale reakcja Wiki podpowiada mu, że nie tędy droga.

Patrz: Na dobre i na złe. Adam w więzieniu za gwałt! Tomasz da Adamowi alibi i wyciągnie go na wolność- Nie, absolutnie nie. A ty? - pyta Wiktoria, bo chce usłyszeć zdanie męża.  Wie przecież, że Tomasz nienawidzi Adama.

Mąż Wiktorii zmienia taktykę. Pełnym zrozumienia głosem odpowiada. - Ja nie jestem z nim związany tak emocjonalnie, jak ty. Jeśli to cię pocieszy to moja wiara w to, że Adam tego nie zrobił jest niezachwiana. I po chwili czule przytula ukochaną. Świadomy tego, że tylko on zna całą prawdę i może dać alibi Adamowi.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: