SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Jan oszukał Olę! Płacił pacjentce za milczenie

Na dobre i na złe. Jan oszukał Olę! Płacił pacjentce za milczenie

12.10.2015, godz. 07:15
Na dobre i na złe odc. 610. Jan Stanisławski (Krzysztof Kwiatkowski), Ola (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe odc. 610. Jan Stanisławski (Krzysztof Kwiatkowski), Ola (Anna Karczmarczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Tajemnica Jana Stanisłowskiego (Krzysztof Kwiatkowski) z "Na dobre i na złe" wychodzi na jaw. W 610 odcinku ''Na dobre i na złe'' Jan wyznaje Oli (Anna Karczmarczyk) prawdę o nielegalnych zabiegach, które wykonywał w przeszłości. Pacjentka Beata (Anna Markowicz) znów niespodziewanie pojawiła się w jego życiu żądając pieniędzy za źle wykonany zabieg. Ola jest wściekła, że partner tak długo ją okłamywał. Czy zostawi Jana, który ja oszukał?

"Na dobre i na złe" odcinek 610 - środa, 14.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 609 odcinku "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze pojawiła się Beata. Dawna pacjentka Jana zrobiła awanturę żądając pieniędzy za źle wykonany zabieg w przeszłości.

Zobacz: Na dobre i na złe. Adam umrze, bo oddał nerkę Falkowiczowi

W 610 odcinku ''Na dobre i na złe'' Jan tłumaczy się Oli. Młody lekarz wykonywał zabieg, ale pacjentka nie stosowała się do jego zaleceń. Ojciec Jana płacił kobiecie za milczenie. Nie mógł pozwolić, żeby jego syn zaczął karierę ze złą opinią.

-To alkoholiczka. Wszyłem jej esperal. Potem na pół roku urwał nam się kontakt, ale najwyżej poszła w cug. Olała fakt, że ma w pośladu esperal i doszło do masywnego zakażenia. Może sama próbowała go wyciągnąć jak znowu zaczęła pić.
-Trafiła do ciebie, tak? - dopytuje Ola.
-Najpierw chodziła po szpitalach. Nigdy nie kończyła leczenia. Ubytek się poszerzał i zakażenie wracało.
-A ty jej płaciłeś? - dziwi się Pietrzakówna.
-Ojciec płacił. Nie chciał mi psuć opinii. Zabrakło mi dwóch miesięcy do uprawnień. Rozumiesz? Stwierdziła, że to ja ją skrzywdziłem i pozbawiłem szans na lepsze życie.

Ola jest wściekła na Jana i mówi, że nienawidzi kłamców. Ponadto chce porozmawiać z poszkodowaną kobietą - Ty pewnie tego nie zrobiłeś - domyśli się młoda pani doktor.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola wplątana w ciemne interesy Jana

Czy Ola porozmawia z pacjentką Jana sprzed lat i załagodzi ich konflikt. Czy Ola będzie wciąż z Janem wiedząc, że ukochany tak długo ją okłamywał? Jak ciemna przeszłość Stanisławskiego wpłynie na ich relacje? Ola nie będzie miała pewności, że Janek nie ukrywa czegoś jeszcze.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: