SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Adam Krajewski oskarżony o gwałt straci pracę w Leśnej Górze?

Na dobre i na złe. Adam Krajewski oskarżony o gwałt straci pracę w Leśnej Górze?

07.10.2015, godz. 07:45
Na dobre i na złe odc. 609. Adam (Grzegorz Daukszewicz), Weronika (Malwina Dubowska)
Na dobre i na złe odc. 609. Adam (Grzegorz Daukszewicz), Weronika (Malwina Dubowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Czy oskarżony o gwałt Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) z "Na dobre i na złe" udowodni swoją niewinność? Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop), który wrabia Adama w zgwałcenie nastoletniej Weroniki ((Malwina Dubowska) bardzo się stara, by wszystkie dowody pogrążyły Krajewskiego. W 609 odcinku "Na dobre i na złe" zgwałcona dziewczyna rozpoznaje Adama jako mężczyznę, z którym była w nocnym klubie. Wobec takiego obrotu spraw dyrektor Tretter (Piotr Garlicki) wysyła lekarze na przymusowy urlop. Czy to koniec kariery Adama w Leśnej Górze?

"Na dobre i na złe" odcinek 609 - środa, 7.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Kryminalna afera w "Na dobre i na złe" z Adamem Krajewskim w roli głównej to sprawka Tomasza Rzepeckiego. Mąż Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) odkrywa bowiem, że były kochanek Wiki namawia ją, by od niego odeszła i postanawia raz na zawsze pozbyć się rywala.

Okazja nadarza się sama kiedy w 608 odcinku "Na dobre i na złe" Adam wychodzi do nocnego klubu i upija się w towarzystwie nastoletniej Weroniki. A ponieważ Krajewski jest zbyt pijany, by pamiętać wydarzenia tej nocy i nawet upojny alkoholem zasypia na ławce w parku, to Tomasz bez trudu wrabia go w gwałt.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Adam oskarżony o gwałt! Tomasz pogrąży Adama! Co na to Wiktoria?

Zgwałcona Weronika trafia do szpitala w Leśnej Górze i w 609 odcinku "Na dobre i na złe" rozpoznaje Adama Krajewskiego jako mężczyznę, którego spotkała w klubie. Załamana, rozbita psychicznie ziewczyna trafia pod opiekę Oli (Anna Karczmarczyk) i Zuzy (Julia Kamińska), a Tomasz do razu wzywa policję.

Policjanci zabierają Adama na przesłuchanie, bo jest głównym podejrzanym w sprawie zgwałcenia Weroniki z użycim środków odurzający. Niestety Krajewski nie ma żadnych dowodów na swoją niewinność.

W Leśnej Górze wybucha skandal. Pojawiają się żądni sensacji dziennikarze. Wobec takiego obrotu spraw Tretter wysyła Adama na przymusowy urlop. Młody chirurg ma świadomość tego, że może już nie wrócić do szpitala, że jego dalsza kariera wisi na włosku.

Patrz: Na dobre i na złe. Maria Zbieć przez księdza straci pracę w Leśnej Górze! Grażyna Zielińska odejdzie z serialu

W 609 odcinku "Na dobre i na złe" przed odejściem z Leśnej Góry odwiedza Weronikę, by zapewnić ją, że nie miał nic wspólnego z gwałtem. Na widok Adama dziewczyna wpada jednak w histerię, co niestety przemawia za winą Krajewskiego. Jedyną osobą, która wie jak był naprawdę jest Tomasz, ale Rzepecki  tak bardzo chce się pozbyć rywala, że jest zdolny do wszystkiego, by Adam wylądował za kratkami.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: