SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Tomasz i pijany Adam biją się o Wiktorię

Na dobre i na złe. Tomasz i pijany Adam biją się o Wiktorię

28.09.2015, godz. 19:03
Na dobre i na złe odc. 608. Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 608. Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Niebezpieczna miłość w "Na dobre i na złe" zniszczy życie lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze?! Wiktoria Consaldia (Katarzyna Dąbrowska) i Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) kochają się, ale to uczucie może ich zrujnować. W 608 odcinku "Na dobre i na złe" Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop) dowiaduje się, że jego żona kocha innego i postanawia się zemścić. Śledzi Adama, który spędza wieczór w nocnym klubie, a potem w parku rzuca się na kompletnie pijnageo rywala. Bójka Adama i Tomasza o Wiki to jednak dopiero początek zemsty Rzepeckiego...

"Na dobre i na złe" odcinek 608 - środa, 30.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Wiktoria i Adam od kilku tygodni spotykają się na miłosnych schadzkach w szpitalu w Leśnej Górze za plecami Tomasza, ale w 608 odcinku "Na dobre i na złe" w końcu opuszcza ich szczęście.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Adam wyznaje Wiktorii miłość przed kamerą. Szokujący film w rękach Tomasza

A wszystko za sprawą filmu dokumentalnego, który Blanka (Pola Gonciarz) nagrywa na sali operacyjnej. Wiki zgadza się, żeby kamera zarejestrowała przebieg operacji jednego z pacjentów. Po zabiegu nie zauważa, że kamera działa. I właśnie wtedy Adam wyznaje jej miłość.

- Kocham Cię... Czego my się boimy Wiki. Przecież tego chcesz...
- Nie... Nie chcę nikogo krzywdzić
- Nie kochasz go. Właśnie w ten sposób go krzywdzisz
- Przestań, proszę cię...

Kamera Blanki trafia jednak w ręce Tomasza, który widząc nagranie obmyśla plan zemsty na Adamie. Po dyżurze doktor Rzepecki zaczyna go śledzić i trafia za rywalem do jednego z klubów. Przygląda mu się jak Adam pije z nastoletnią Weroniką (Malwina Dubowska) i szaleje z nią na parkiecie.

Kilka godzin później idzie za Krajewskim do parku, w którym pijany Adam śpi na ławce. Między mężem i byłym kochankiem Wiktorii dochodzi do bójki.

- Ty, Rzepecki... No dawaj! - Adam podnosi się z ławki i rusza w kierunku Tomasza.
- Dobrze się bawisz, dobrze się bawisz? Siadaj łajzo! - mąż Wiktorii szarpie go, ale daje za wygraną widząc, że Adam nie jest w stanie się bić.
- No co? Wiesz, że Wiki mnie kocha. A ja ją też kocham. Wiesz co koleżko, gówno z tym zrobisz...
- A może jednak, co?

Patrz: Na dobre i na złe. Adam oskarżony o gwałt! Tomasz pogrąży Adama!

Następnego dnia do szpitala trafia Weronika, z którą Adam bawił się wcześniej w klubie. Jej obrażenia wskazują na gwałt. Dziewczyna jest nieletnia, więc sprawą musi się zająć prokurator. Weronika nie pamięta ataku, ale w swoim telefonie znajduje zdjęcie doktora Krajewskiego. Tomasz dzwoni po policję.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: