SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria nie chce urodzić Tomaszowi dziecka!

Na dobre i na złe. Wiktoria nie chce urodzić Tomaszowi dziecka!

23.09.2015, godz. 20:35
Na dobre i na złe odc. 607. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Tomasz (Ireneusz Czop)
Na dobre i na złe odc. 607. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Tomasz (Ireneusz Czop) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Zazdrość, emocjonalny szantaż i tłumiona agresja w "Na dobre i na złe"! Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop) powoli traci cierpliwość. Od dawna podejrzewa, że jego Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) kocha Adama Krajewskiego, więc w 607 "Na dobre i na złe" w jego głowie rodzi się chory plan jak zatrzymać żonę przy sobie. Kolejny już raz domaga się od Wiki, by urodziła mu dziecka. I jakby tego było mało znów staje się agresywny.

"Na dobre i na złe" odcinek 607 - środa, 23.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Małżeństwo Wiktorii i Adama w "Na dobre i na złe" zamiesza się w koszmar. Mąż Wiki nie panuje nad zazdrością, ale trudno mu się dziwić, bo Krajewski cały czas kręci się przy byłej kochance i próbuje ją odzyskać. A Tomasz widząc Adam w pobliżu swojej żony dostaje białej gorączki.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Adam oskarżony o gwałt! Tomasz pogrąży Adama! Co na to Wiktoria?

W 607 odcinku "Na dobre i na złe" relacje mięzy małżonkami pogarszają się jeszcze bardziej kiedy Rzepecki odkrywa, że jego żona i Adam jadą razem do Luksemburga. Wieczorem urządza ukochanej scenę zazdrości. A przy okazji próbuje wymusić na niej obietnicę, że zaczną się starać o dziecko.

- Myślałaś, że się nie dowiem? Chcesz mi wmówić, że to przypadek, że Krajewski też tam jedzie? - rzuca wściekle Tomasz. Wiki próbuje się tłumaczyć: - Tomek, ja nawet nie wiedziałam, że on składał aplikację...

Ale to wcale nie uspokoja Rzepeckiego. Wprost przeciwnie - staje się jeszcze bardziej rozdrażoniony. W końcu tłumaczy Wiki o co tak naprawdę się wścieka. - Kocham cię i jestem zazdrosny. Przepraszam. Zresztą nie chodzi tylko o Krajewskiego. Chodzi o nas, o rodzinę...
- I chcesz mi powiedzieć, że nasza rodzina się rozpadnie, bo wyjadę na trzy dni na szkolenie? - odbija piłeczkę doktor Consalida.


Patrz: Na dobre i na złe. Wiktoria i Adam przyłapani przez Blankę! Kompromitujący film w rękach Tomasza

Tomasz wymyślił sobie, że tylko dziecko uratuje jego małżeństwo z Wiktorią. Jakby ciąża miała nagle sprawić, że Wiki pokocha męża, tak jak kocha Adama.  - Dzisiaj jest Luksemburg, jutro jakaś inna Bruksela, albo Bóg wie co. Bo ty ciągle gonisz i nigdy nie masz dość. A zegar tyka.

Wiki nie zamierza pozwolić na to, by mąż ją zmuszał do ciąży. - Nie, nie będziemy teraz wracać do tej rozmowy - próbuje odejść, ale mąż mocno chwyta ją za rękę. Tomasz stosuje emocjonalą zagrywkę, by zmiękczyć ukochaną. - Nie możesz myśleć tylko o sobie! Ty masz już dziecko!
- Bardzo dobrze wiesz, że jedno z drugim nie ma nic wspólnego, a z Luksemburga nie zrezygnuję, nie ma takiej opcji! - odpowiada wzburzona lekarka i odchodzi. 

Czy Tomasz dopnie swego i zmusi Wiktorię, by urodziła mu dziecko? A może Wiki w końcu dojrzeje do decyzji, by odejść od męża, z którym nie jest szczęśliwa?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mailŹródło: Artrama
Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: