SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Matylda i kuratorka sądowa w domu Falkowicza

Na dobre i na złe. Matylda i kuratorka sądowa w domu Falkowicza

20.09.2015, godz. 13:45
Na dobre i na złe odc. 607. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja)
Na dobre i na złe odc. 607. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Matylda (Amelia Czaja) z "Na dobre i na złe" jest córką Falkowicza (Michał Żebrowski), ale lekarz z Leśnej Góry nie ma do niej żadnych praw. W 607 odcinku "Na dobre i na złe" dziewczynka wprowadza się do domu Falkowicza, lecz on nie zdaje egzaminu z ojcostwa. Andrzej nie radzi sobie w nowej roli taty. Sprawę komplikuje fakt, że kuratorka sądowa postanawia sprawdzać warunki w jakich żyje Matylda. Falkowicz zapomina odebrać Matyldę ze szkoły i zalicza kilka wpadek. Poza tym wpada w panikę gdy dostaje wyniki DNA Matyldy...

"Na dobre i na złe" odcinek 607 - środa, 23.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 607 odcinku ''Na dobre i na złe'' Matylda zamieszkuje u Falkowicza. Sąd wyznacza kuratorkę, która ma ocenić, jak chirurg radzi sobie z nowymi obowiązkami.

Zobacz: Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Tomasz pobije się z Adamem o Wiktorię!

Córka Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) wprowadza w życie Falkowicza sporo chaosu. Mężczyzna nie miał przecież nigdy do czynienia z dzieckiem w swoim domu. A teraz Matylda jest tyko pod jego opieką. Po kilku dniach do drzwi puka wyznaczona przez sąd kuratorka - Anna Malec.

- Muszę przeprowadzić wywiad z Matyldą. I z panem. Sprawdzić, jakie dziecko ma warunki. Pan jest opiekunem tymczasowym, nie ma pan uprawnień… To chyba oczywiste, że musimy monitorować sytuację? - mówi kuratorka.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Michał Żebrowski po operacji wrócił na plan Na dobre i na złe

Problem w tym, że Falkowicz słabo radzi sobie w roli debiutującego ojca. Zapomina odebrać Matyldę ze szkoły i spóźnia się na spotkanie z kuratorką. Dziewczynka obdarzyła go jednak taką sympatią, że na spotkaniu z kuratorką mówi jedynie o dobrych stronach nowego opiekuna.

Tymczasem profesor robi Matyldzie badania DNA… Ale gdy laboratorium przesyła wyniki, wpada w panikę. I w końcu wyznaje Adamowi Krajewskiemu (Grzegorz Daukszewicz), że nie otworzył nawet koperty. - Nie przeczytałem. Boję się...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: