SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Klaudia odchodzi z Leśnej Góry do innego szpitala!

Na dobre i na złe. Klaudia odchodzi z Leśnej Góry do innego szpitala!

23.09.2015, godz. 07:40
Na dobre i na złe odc. 607. Klaudia Miller (Julia Wyszyńska), Rafał Konica (Robert Koszucki)
Na dobre i na złe odc. 607. Klaudia Miller (Julia Wyszyńska), Rafał Konica (Robert Koszucki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Na dobre i na złe" opuści kolejna gwiazda, a szpital w Leśnej Górze straci świetną lekarkę? W 607 odcinku "Na dobre i na złe" Klaudia Miller (Julia Wyszyńska) staje przed ogromną szansą na rozwój swojej kariery. Inny szpital oferuje stażystce z chirurgii z Leśnej Góry atrakcyjną posadę. Czy Klaudia przyjmie tę propozycję i odejdzie z "Na dobre i na złe" tak jak niedawno Hana Goldberg (Kamilla Baar)?

"Na dobre i na złe" odcinek 607 - środa, 23.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Kolejna rewolucja w obsadzie "Na dobre i na złe"?! Serial od lekarzach z Leśnej Góry jest emitowany od 16 lat i przez ten czas w "Na dobre i na złe" pojawiło się wielu bohaterów.

Sporo aktorów odeszło też z serialu. W ostatnim odcinku minionego sezonu z Leśną Górą pożegnała się Kamilla Baar. Widzowie nie zobaczą też już Radosława Krzyżowskiego, bo serialowy Michał Sambor też odszedł z "Na dobre i na złe". Kto będzie następny?

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Pierwszy pocałunek Klaudia i Konicy

W 607 odcinku "Na dobre i na złe" odejście z Leśnej Góry rozważa stażystka Klaudia Miller, która pojawiła się w Leśnej Górze dwa lata temu. Początkowo pracowała jako rezydentka na chirurgii.

Kiedy jej miejsce zajął Jan Stanisławski (Krzysztof Kwiatkowski), dyrektor Tretter (Piotr Garlicki) zaproponował Klaudii pracę na oddziale ratunkowym. Doktor Miller najczęściej jeździe karetką i przywozi pacjentów do Leśnej Góry.

Patrz: Na dobre i na złe. Radosław Krzyżowski odchodzi z Na dobre i na złe! Sambor zniknie z Leśnej Góry bez pożegnania

Dlaczego Klaudia chce odejść ze szpitala? W 607 odcinku "Na dobre i na złe" okazuje się, że dostała inną propozycję pracy. Lekarka przemilcza jednak  ten fakt w rozmowie z Rafałem Konicą (Robert Koszucki), który o udanej operacji zaprasza Klaudię na randkę.

Czy ze względu na Konicę, do którego Klaudia czuje coś więcej niż tylko sympatię, lekarka zostanie w Leśnej Górze? Może Rafał znajdzie sposób, by zatrzymać ją przy sobie...

Agnieszka Krakowiak-Kondracka, wiodąca scenarzystka "Na dobre i na złe" w ostatnim wywiadzie zdradziła, że w Leśnej Górze szykują się spore zmiany.

- Mamy w nowym sezonie sezonie znany już triumwirat bohaterek – Wiktorię, Agatę, Zuzę – w nowych odsłonach. Są stażystki – Ola i Klaudia. Dojdzie też nowa postać, neurochirurg Sylwia. I na wyraźne żądanie fanów powróci Lena Starska - powiedziała w magazynie "Tele Tydzień".

Wygląda więc na to, że Klaudia nie tak szybko odjedzie z "Na dobre i na złe".

Chcesz wiedzieć więcej o serialu ''Na dobre i na złe''? Odwiedź nas na Facebooku

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: