SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria nie jest szczęśliwa z Tomaszem

Na dobre i na złe. Wiktoria nie jest szczęśliwa z Tomaszem

16.09.2015, godz. 07:35
Na dobre i na złe odc. 606. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 606. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

To małżeństwo w "Na dobre i na złe" to fikcja! Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) z pozoru wygląda na spełnioną żonę Tomasza (Ireneusz Czop), ale tak naprawdę dusi się w tym związku i wcale nie kocha męża. W 606 odcinku "Na dobre i na złe" po raz pierwszy mówi o tym głośno. Zwierza się Agacie Woźnickiej (Emilia Komarnicka), że jej małżeńska sielanka to wcale nie jest szczęście.

"Na dobre i na złe" odcinek 606 - środa, 16.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Czy Wiktoria odejdzie od Tomasza do Adama Krajewskiego? To pytanie od dawna zadają sobie fani Wiki i Adama z "Na dobre i na złe", ale jeszcze długo nie poznają na nie odpowiedzi. Bo choć scenarzyści serialu wciąż budują napięcie między parą byłych kochanków z Leśnej Góry, to Wiki nie ma dość odwagi, by zostawić męża.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Adam oskarżony o gwałt! Tomasz pogrąży Adama! Co na to Wiktoria?

W 606 odcinku "Na dobre i na złe" po grillu u WIktorii i Tomasza, na którego doktor Consalida zaprasza też swoją najbliższą przyjaciółkę Agatę, z ust Wiki po raz pierwszy padają słowa, w których otwarcie przyznaje się do tego, że jej małżeństwo do porażka.

- Stół, który się ugina pod jedzeniem, mąż w wyprasowanej koszuli, pedantyczny porządek. No idealna pani domu, nie poznaję - chwali Wiktorię przyjaciółka. Ale ona nie czuje się perfekcyjną panią domu. I co gorsze, nie czuje, że jest żoną zakochaną w swoim mężu. - Nie, idealna pani domu nie poparzyłaby się żelazkiem prasując idealne koszule. Szczerze - ja też się ostatnio nie poznaję... - wyznaje cicho Wiktoria, a Agata od razu zauważa, że dzieje się coś złego, że Wiki nie układa się w małżeństwie. 

Patrz: Na dobre i na złe. Maria Zbieć przez księdza straci pracę w Leśnej Górze! Grażyna Zielińska odejdzie z serialu

- Co jest? - dopytuje przyjaciółkę. - Nie wiem. Zastanawiam się ostatnio czy to jest szczęście... - odpowiada Wiktoria. Doktor Woźnicka dostaje pilne wezwanie do szpitala, ale nie chce zostawiać Wiki z jej miłosnymi problemami, których powodem, jak słusznie się domyśla, jest Adam Krajewski. 
- To obiecaj mi, że znajdziemy czas, by o tym porozmawiać... - dodaje na pożegnanie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: