SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Szczepan ma rywala! Agata na randce z lekarzem Markiem

Na dobre i na złe. Szczepan ma rywala! Agata na randce z lekarzem Markiem

12.09.2015, godz. 16:00
Na dobre i na złe odc. 606. Agata (Emilia Komarnicka), Marek Zadra (Marcin Markowski)
Na dobre i na złe odc. 606. Agata (Emilia Komarnicka), Marek Zadra (Marcin Markowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Romans Agaty (Emilia Komarnicka) i Szczepana (Kamil Kula) z "Na dobre i na złe" nie został jeszcze skonsumowany. Zakochani wciąż mają przed sobą pierwszą noc, ale w ich związku już pojawiają się pierwsze zgrzyty. W 606 odcinku "Na dobre i na złe" salowy z Leśnej Góry zaprasza Agatę na randkę do kręgielni. Jednak tego wieczoru doktor Wóźnicka spotyka się też na randce z lekarzem Markiem Zadrą (Marcin Markowski), z którym próbuje ją wyswatać Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska). Czy Agata zostawia salowego dla nowo poznanego lekarza?

"Na dobre i na złe" odcinek 606 - środa, 16.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Wielu fanów "Na dobre i na złe" kibicuje miłości Agaty i Szczepana, ale nie sposób ukryć, że ich związek to klasyczny przykład mezaliansu.

Zdolna lekarka z Leśnej Góry ze zwykłym salowym, który na dodatek jest od niej kilka lat młodszy - to nie wszystkim może się podobać. I choć zakochani zdają się tym nie przejmować, to Agata jeszcze nie zwierzyła się Wiki, że spotyka się ze Szczepanem. Tylko Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) zna prawdę.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Agata i Szczepan w Kołobrzegu. Tragiczny wypadek na plaży

W 606 odcinku "Na dobre i na złe" Szczepan zaprasza ukochaną na turniej kręgli, na którym mają też być jego znajomi. Agata nie odmawia, ale ma mnóstwo pracy i nie wie, czy zdąży się wyrwać. Obiecuje jednak, że postara się przyjść.

Jednak wieczorem salowy zauważa, że jego wybranka wsiada do samochodu innego mężczyzny i odjeżdża razem z nim. Staje się dla niego jasne, że Agata wybrała faceta, który może jej zapewnić rozrywkę na najwyższym poziomie.

Doktor Woźnicka poznaje poznaje doktora Marka Zadrę - specjalistę z kliniki transplantologii - przez Wiktorię. Lekarz udziela jej konsultacji w sprawie Celiny (Aleksandra Kusio), pacjentki po przeszczepie płuc, która kiedyś chorowała na mukowiscydozę, a teraz jest w śpiączki i odstawiła leki.

Po pracy Wiki zaprasza Marka i Agatę do siebie na grilla. Niestety Woźnicka nie ma jak z tego się wykręcić. Impreza szybko zamienia się w "podwójną randkę"! - Za przemiły, wiosenny wieczór… I za piękne panie doktor z Leśnej Góry! - wznosi toast Marek, a Agata domyśla się, że lekarz chce ją poderwać.

Patrz: Na dobre i na złe. Zaręczyny Agaty i Szczepana?

Wykorzystuje więc okazję, że dostaje telefon ze szpitala i wymyka się z domu Wiktorii. - Wiki podwójna randka, proszę cię... A skąd w ogóle pomysł, że ja kogoś szukam?
- Wiem, przepraszam cię, nie wiem co mi strzeliło do głowy. Mam nadzieję, że mi to wybaczysz - doktor Consalida nie wie co powiedzieć, ale na szczęście przyjaciółka nie ma jej za złe tej wpadki.

Jeszcze tego samego wieczoru Agata idzie do kręgielni na randkę ze Szczepanem. I na powitanie namiętnie całuje salowego. Czy Agata umówi się z Markiem na kolejne spotkanie? A Szczepan dostanie jednak kosza?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: