SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Kasia Smuda umrze? Ilona Ostrowska uśmiercona w Na dobre i na złe?

Na dobre i na złe. Kasia Smuda umrze? Ilona Ostrowska uśmiercona w Na dobre i na złe?

16.09.2015, godz. 21:05
Na dobre i na złe odc. 606. Katarzyna Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 606. Katarzyna Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) foto:

Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) umrze w ''Na dobre i na złe''? W 606 odcinku ''Na dobre i na złe'' Falkowicz (Michał Żebrowski) czuwa przy szpitalnym łóżku byłej kochanki, ale wszystko wskazuje na to, że Kasia już nigdy nie odzyska przytomności. Andrzej poradzi sobie w roli samotnego ojca Matyldy (Amelia Czaja)? A może stanie się cud w Leśnej Górze i Kasia wybudzi się ze śpiączki.

"Na dobre i na złe" odcinek 606 - środa, 16.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Katarzyna Smuda z "Na dobre i na złe" umiera, a Andrzej Falkowicz musi zaopiekować się Matyldą. Profesor z Leśnej Góry poradzi sobie w roli samotnego ojca?

Zobacz: Na dobre i na złe. Spowiedź Falkowicza przy łóżku umierającej Kasi Smudy

W 603 odcinku ''Na dobre i na złe'' przed wakacjami 2015, Katarzyna trafiła do szpitala po wypadku samochodowym, który spowodowała Krystyna (Aldona Orman). Prawniczka walczyła o życie, a tuż przed ryzykowną operacją powiedziała Falkowiczowi prawdę.

Andrzej przez 9 lat nie wiedział, że jest ojcem Matyldy, ale teraz jest w stanie zrobić dla niej wszystko. Wygląda na to, że profesor rzucony na głęboką wodę nie wie co ma robić. W 606 odcinku ''Na dobre i na złe'' Falkowicz czuwa przy łóżku byłej kochanki przyznaje, że sobie nie radzi. Czy Kasia Smuda wybudzi się ze śpiączki? A może umrze, a Andrzej zostanie samotnym ojcem?

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Falkowicz złamie prawo, by Matylda była jego córką

Po operacji do której doszło w 604 odcinku ''Na dobre i na złe'' Kasia wciąż jest w śpiączce. Andrzej codziennie zagląda do ukochanej i prosi, żeby się obudziła. Czy jego prośby zostaną wysłuchane? Wiele wskazuje na to, że dawna kochanka Falkowicza i matka jego córki umrze w nowych odcinkach ''Na dobre i na złe''...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ:
Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: