SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Córka Falkowicza w szpitalu. Falkowicz zabiera Matyldę z domu dziecka

Na dobre i na złe. Córka Falkowicza w szpitalu. Falkowicz zabiera Matyldę z domu dziecka

12.09.2015, godz. 10:20
Na dobre i na złe odc. 606. Matylda (Amelia Czaja), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 606. Matylda (Amelia Czaja), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Profesor Falkowicz (Michał Żebrowski) z "M jak miłość" przechodzi prawdziwy egzamin z bycia ojcem! W 606 odcinku "Na dobre i na złe" jego córka Matylda (Amelia Czaja), która od kilku dni przebywa w domu dziecka, dostaje krwotoku z nosa. Falkowicz nie może bezczynnie patrzeć na to, że jego dziecku dzieje się krzywda. Zabiera Matyldę do szpitala w Leśnej Górze i żąda, żeby Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop) wykonał jej wszystkie badania. Córka Falkowicza jest chora?

"Na dobre i na złe" odcinek 606 - środa, 16.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Katarzyna Smuda (Ilona Ostrowska) po tragicznym wypadku samochodu wciąż jest pogrążona w stanie śpiączki. Dlatego to na Falkowicza spada ciężar odpowiedzialności za ich córkę Matyldę. Jest tylko jeden problem - profesor z Leśnej Góry jeszcze nikomu nie powiedział, że jest jej ojcem.

Na razie stara się o przyznanie mu prawa do opieki nad Matyldą jako "przyjacielowi rodziny". Dopóki sąd nie przychyli się do jego wniosku Matyla jest skazana na pobyt w domu dziecka.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Falkowicz złamie prawo, by Matylda była jego córką

W 606 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz odwiedza córkę w sierocińcu i z przerażeniem stwierdza, że coś się jej stało. Matylda leży na podwórku z zakrawioną chusteczką przytkniętą do nosa, a obok niej jest opiekunka. Dziewczynkę uderzyła piłka. - Zapewniam pana, że dziecko jest pod dobrą opieką - tłumaczy się.

Ale Falkowicz nie zamierza tego tak zostawić. Kiedy kilka godzin później zapłakana Matylda dzwoni do Falkowicza i mówi mu, że znów leci jej krew, profesor od razu jedzie do domu dziecka. - Skarbie, nie płacz... - mówi czule.

Patrz: Na dobre i na złe. Jakie tajemnice skrywa Sylwia Mróz. Nowa lekarka bohaterką filmu Blanki

Co prawda opiekunka początkowo nie zgadza się, by Falkowicz zbadał Matyldę, ale w końcu wyraża zgodę. Lekarz z Leśnej Góry ostrzega ją, że krwotok z nosa w stanie silnego stresu może być niebezpieczny dla dziecka.

Podczas badania Matylda przyznaje, że bolał ją brzuszek i głowa. Falkowicz zauważa niepokojące wybroczyny i zabiera córkę do szpitala w Leśnej Górze. Córka Falkowicza trafia pod opiekę Tomasza Rzepeckiego. Wyniki badań Matyldy na szczęście nie wskazują na nic niepokojącego.

Falkowicz prosi jednak Tomasza, by zatrzymał Matyldę w szpitalu. I jeszcze tego samego wieczoru Andrzej ma okazję sprawdzić się w roli taty czytającej córce książkę do snu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ:
Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: