SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria i Adam znów razem. Pocałunek zakochanych w sadzie - ZWIASTUN

Na dobre i na złe. Wiktoria i Adam znów razem. Pocałunek zakochanych w sadzie - ZWIASTUN

02.09.2015, godz. 20:39
Na dobre i na złe odc. 604. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 604. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Fani "Na dobre i na złe" czekają na moment kiedy Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) i Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) wrócą do siebie. Okazuje się, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2015 pojawi się szansa, że byli kochankowie z Leśnej Góry byli znów razem. W 604 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria i Adam pojadą razem do sadu i będą się tam namiętnie całować. Czy Wiki odejdzie od Tomasza (Ireneusz Czop)?

"Na dobre i na złe" odcinek 604 po wakacjach 2015 - środa, 2.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Romans Wiktorii i Adama w "Na dobre i na złe" to tylko kwestia czasu! Lekarze z Leśnej Góry rozstali się ponad rok temu, ale miłość i namiętność, która ich połączyła gdy pierwszy raz byli razem jeszcze się nie wypaliły. Tych uczuć nie zniszczył nawet ślub Wiki z Tomaszem Rzepeckim (Ireneusz Czop).

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Romans Agaty i Szczepana rozkwitnie w Kołobrzegu. Zdjęcia z planu serialu

To już pewne, że w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" po wakacjach 2015 Wiktoria i Adam znów zbliżą się do siebie! Wszyscy widzowie zapewne pamiętają sen Wiktorii, w którym zdradziła męża z Adamem... Tym razem wszystko co się wydarzy między dwójką chirurgów będzie na jawie.

Pewnego wieczoru, w 604 odcinku "Na dobre i na złe", po skończonym dyżurze Wiki nie będzie miała siły sama wracać do domu, a Adam zaproponuje, że ją powiedzie. Gdy doktor Consalida zaśnie w samochodzie byłego kochanka, Krajewski skorzysta z okazji i wywiezie ją do sadu.

Jakież będzie zdziwienie Wiktorii gdy otworzy oczy, poczuje łaskotanie i zamiast męża zobaczy u swojego boku ukochanego... Bo to przecież Adam jest jej jedyną miłością, tylko Wiki nie ma dość odwagi, by sama przed sobą się do tego przyznać.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Piotr Gawryło wróci do Leśnej Góry, ale bez Hany Goldberg i ich dziecka

W romantycznej scenerii owocowych drzew rzucających urokliwe cienie i rozgwieżdżonego nieba Adam da się ponieść pożądaniu. Krajewski z pękiem gałązek wiśni obsypanych kwiatami zacznie delikatnie dotykać Wiki.
- Pomyślałem, że powinnaś to zobaczyć... - powie w pewnej chwili.

- Co?
- Po prostu wiosnę.

Lekarka będzie zachwycona widokiem sadu nocą. Adam potrząśnie gałęziami i na Wiki posypią się płatki kwiatów. Po chwili namiętnie pocałuje Wiktorię, a ona nie będzie miała już siły prostować i walczyć z tym uczuciem. Po wpływem chwili odwzajemni pocałunek Adama...

Jak daleko posuną się zakochani lekarze z Leśnej Góry? Seks w samochodzie w wykonaniu Wiktorii i Adama już widzieliśmy, więc wszystko jest możliwe. Na tę scenę widzowie muszą poczekać aż do nowych odcinków "Na dobre i na złe" we wrześniu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: