SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Sylwia Mróz zastąpi Hanę Goldberg w Leśnej Górze

Na dobre i na złe. Sylwia Mróz zastąpi Hanę Goldberg w Leśnej Górze

02.09.2015, godz. 20:30
Na dobre i na złe. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz)
Na dobre i na złe. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Magdalena Turczeniewicz zamiast Kamilli Baar w "Na dobre i na złe"! W ostatnim odcinku minionego sezonu "Na dobre i na złe" Hana Goldberg pożegnała się z Leśną Górą i wyjechała razem z mężem Piotrem Gawryłą (Marek Bukowski) do Izreala. Wyjazd Hany był związany z tym, że Kamilla Baar odeszła z "Na dobre i na złe". Kto w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" po wakacjach 2015 zajmie miejsce Hany Goldberg. Już w 604 odcinku "Na dobre i na złe" w szpitalu pojawi się nowa lekarka - neurochirurg Sylwia Mróz.

"Na dobre i na złe" odcinek 604 po wakacjach 2015 - środa, 2.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Sylwia Mróz wypełni pustkę w "Na dobre i na złe" po odejściu Hany Goldberg! Nowa lekarka zacznie pracę w szpitalu w 604 odcinku "Na dobre i na złe", pierwszym po wakacyjnej przerwie. Kim jest Sylwia Mróz i jaką tajemnicę ukrywa przed kolegami z Leśnej Góry?

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Nowa lekarka ukrywa chorobę! Na co choruje Sylwia Mróz?

Kiedy Sylwia Mróz wkracza do szpitala biją od niej energia, pewność siebie i błysk w oku. Jako pierwszy zauważa ją Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) i nie może oderwać od niej oczu.

Już po kilku minutach nowa lekarka zjawa się na izbie przyjęć, by ratować ranną w wypadku Katarzynę Smudę (Ilona Ostrowska). I od razu poskromia Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski), który próbuje narzucić jej swój rytm działania.

Nowa lekarka natychmiast zdobywa sympatię dyrektora Stefana Trettera (Piotr Garlicki), któremu zwierza się, że jest wegetarianką. A jaka jest Sylwia Mróz? Wybitna pani doktor o specjalizacji neurochirurg onkolog jest zawsze opanowana, świetnie sobie radzi na sali operacyjnej i posiada niesamowity zmysł obserwacji, dzięki któremu bardzo szybko potrafi pomóc pacjentom.

Patrz: Na dobre i na złe. Sylwia i Krzysztof Radwan na randce

Prywatnie Sylwia z "Na dobre i na złe" ma męża, z którym jednak nie jest szczęśliwa. Wynajmuje mieszkanie w Warszawie, a pracę w szpitalu w Leśnej Górze traktuje nie jako stałe zajęcie. W 604 odcinku "Na dobre i na złe" podczas rozmowy telefonicznej z mężem wychodzi na jaw, że doktor Mróz jest chora i bierze jakieś leki.

Agnieszka Krakowiak-Kondracka, scenarzystka wiodąca "Na dobre i na złe" ma nadzieję, że Sylwia Mróz stanie się ulubieniecą widzów tak jak Hana Goldberg. W ostatnim wywiadzie zdradziła, która lekarka z Leśnej Góry wypełni pustkę po Hanie.

- Nic nie trwa wiecznie. Nawet miłość widzów. Kamilla Baar miała kilka mocnych sezonów. Odchodząc, uprzedziła moment, w którym zainteresowanie jej postacią, na skutek "wypalenia" wątku, mogłoby opaść. Dla serialu to wyzwanie. W nowym sezonie "Na dobre i na złe" mamy  znany już triumwirat bohaterek – Wiktorię, Agatę, Zuzę – w nowych odsłonach. Są stażystki – Ola i Klaudia. Dochodzi też nowa postać, neurochirurg Sylwia. I na wyraźne żądanie fanów powróci Lena Starska - powiedziała scenarzystka.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: