SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wypadek Kasi Smudy. Czy była kochanka Falkowicza umrze?

Na dobre i na złe. Wypadek Kasi Smudy. Czy była kochanka Falkowicza umrze?

10.06.2015, godz. 08:45
Na dobre i na złe odc. 603. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska)
Na dobre i na złe odc. 603. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Tragedia w ostatnim odcinku ''Na dobre i na złe'' przed wakacjami 2015. Katarzyna Smuda (Ilona Ostrowska) trafia do szpitala tym razem jako pacjentka, a jej stan jest bardzo poważny. Życie prawniczki wisi na włosku w wyniku wypadku samochodowego, do którego doprowadza Krystyna (Aldona Orman). Czy Kasia Smuda umrze w ostatnim 603 odcinku ''Na dobre i na złe'', a Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) straci byłą ukochaną?

"Na dobre i na złe" odcinek 603 ostatni przed wakacjami - środa, 10.06.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Andrzej Falkowicz straci ukochaną w 603 odcinku ''Na dobre i na złe''? Dawna studentka profesora, z którą przed laty łączył go romans ostatnio stała mu się bardzo bliska, ale finał tej znajomości może być tragiczny.

Zobacz: Na dobre i na złe. Hana i Piotr znów razem w ostatnim odcinku Na dobre i na złe przed wakacjami

W ostatnim odcinku ''Na dobre i na złe'' przed wakacjami 2015, prawniczka trafia do szpitala w Leśnej Górze po wypadku samochodowym, który poprzedzi awantura z pacjentką Krystyną. Niezrównoważona kobieta oskarża szpital o błąd w sztuce lekarskiej, a potem szarpie się z Katarzyną. Roztrzęsiona prawniczka siada za kierownicą. Ta przejażdżka kończy się tragicznie.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Krzysztof Radwan ojcem dziecka lesbijki w ostatnim odcinku przed wakacjami

Kasia Smuda trafia do szpitala, a Falkowicz od razu znajduje się przy ukochanej. Katarzyna walczy o życie, ale kiedy na chwilę odzyskuje przytomność zbiera się na szczerość i mówi Andrzejowi, że mała Matylda (Amelia Czaja) jest jego dzieckiem!

Umierająca Kasia prosi Falkowicza, żeby zajął się ich córką po jej śmierci. Jaki będzie finał ostatniego odcinka ''Na dobre i na złe'' przed wakacjami 2015?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: