SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz znów chirurgiem w Leśnej Górze! Nowe hobby Falkowicza szokuje Wiktorię

Na dobre i na złe. Falkowicz znów chirurgiem w Leśnej Górze! Nowe hobby Falkowicza szokuje Wiktorię

09.06.2015, godz. 07:45
Na dobre i na złe odc. 603. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odc. 603. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Profesor Falkowicz (Michał Żebrowski) z "Na dobre i na złe" wróci na salę operacyjną i znów będzie wybitnym chirurgiem w ostatnim odcinku przed wakacjami 2015?! Po operacji przeszczepu nerki Falkowicz musiał zrezygnować z pracy lekarza. Specjalnie dla niego w Leśnej Górze powstało stanowisko negocjatora medycznego. W 603 odcinku "Na dobre i na złe" profosor przekonuje Wiktorię Consalidę (Katarzyna Dąbrowska), że może już operować. Właśnie dlatego ćwiczy dłonie dziergając na drutach.

"Na dobre i na złe" odcinek 603 ostatni przed wakacjami 2015 - środa, 10.06.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Robienie na drutach to nowe hobby Falkowicza? W 603 odcinku "Na dobre i na złe" w pokoju lekarskim trwa narada chirurgów przed obchodem, którą jak zwykle prowadzi pani ordynator Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska). Wszyscy z niedowierzeniem spoglądają na Falkowicza coś dziergającego jakiś sweterek.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wypadek Kasi Smudy w ostatnim odcinku Na dobre i na złe przed wakacjami. Czy Kasia umrze?

W ten właśnie sposób chirurg z Leśnej Góry chce ćwiczyć koncetrację i sprawność dłoni, czyli umiejętności, bez których nie ma czego szukać na sali operacyjnej. - Cholera jasna! Oczko mi spadło. Szefowo... - w pewnym momencie wyrywa się Falkowiczowi.

- Tak profesorze, czy znowu coś panu spadło?
- Nie, po raz tysięczny zgłaszam swoją gotowość jako operator - stwierdza Andrzej, który nie może się doczekać kiedy znów będzie chirurgiem.

Zobacz: Na dobre i na złe. Hana i Piotr znów razem w ostatnim odcinku Na dobre i na złe przed wakacjami


- Pan profesor chyba zapomniał, że jest na immunosupresji. I nie powinien się profesor przemęczać i narażać - zauważa doktor Consalida, która uważa, że jest zbyt wcześniej, by Andrzej wrócił do pracy lekarza.

Jednak jeszcze tego samego dnia Wiktoria potrzebuje pomocy Falkowicza na sali operacyjnej. Wybitny chirurg ratuje życie pacjentce i tym samym udowadnia, że nie ma sobie równych i znów może operować.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: