SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Hana wraca do Piotra w ostatnim odcinku Na dobre i na złe

Na dobre i na złe. Hana wraca do Piotra w ostatnim odcinku Na dobre i na złe

03.06.2015, godz. 12:30
Na dobre i na złe odc. 603. Hana Goldberg (Kamilla Baar), Piotr Gawryło (Marek Bukowski)
Na dobre i na złe odc. 603. Hana Goldberg (Kamilla Baar), Piotr Gawryło (Marek Bukowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Czy Hana Goldberg (Kamilla Baar) wróci do "Na dobre i na złe"? Widzowie długo nie znali odpowiedzi na to pytanie, ale ostatni odcinek "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2015 wyjaśni wszystko! Ciężarna Hana znów pojawi się w Leśnej Górze i pogodzi się z Piotrem Gawryłą (Marek Bukowski). W 603 odcinku "Na dobre i na złe" Hana i Piotr znów będą razem, a Gawryło nie będzie miał już żadnych wątpliwości, że to on jest ojcem dziecka, które wkrótce Na dobre i na złe. Blanka wyprowadzi się od Wiktorii w ostatnim odcinku sezonuurodzi Hana.

"Na dobre i na złe" odcinek 603 ostatni przed wakacjami - środa, 10.06.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Koniec 16 sezonu "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2015 oznacza szczęśliwe zakończenie losów Hany i Piotra, który rozstali się kiedy wyszedł na jaw romans doktor Goldberg z Krzysztofem Radwanem (Mateusz Damięcki).

Kilka tygodni temu ciężarna Hana wyjechała z Leśnej Góry i tylko swojemu bratu Przemkowi Zapale (Marcin Rogacewicz) powiedziała gdzie jest. Fani "Na dobre i na złe" zaczęli nawet podejrzewać, że wyjazd Hany jest związany z tym, że Kamilla Baar odeszła z "Na dobre i na złe". Nic bardziej mylnego. W 603 odcinku "Na dobre i na złe" lekarka wróci do Leśnej Góry i pogodzi się w Piotrem

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Blanka wyprowadzi się od Wiktorii w ostatnim odcinku sezonu

W jakich okolicznościach dojdzie do pojednania Hany i Piotra? Jak podaje "Świat Seriali" w 603 odcinku "Na dobre i na złe" Piotr i Krzysztof staną przed sądem w sprawie pacjentki Krystyny (Aldona Orman), która oskarży ich o błąd w sztuce lekarskiej.

Dla Gawryły rozprawa sądowa będzie ciężkim przeżyciem. Samotny Piotr, który coraz gorzej radzi sobie bez Hany zacznie topić smutki w alkoholu. Pogrążony w rozpaczy nie będzie chciał nawet iść do sądu, ale Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) przywoła go do porządku.

W sądzie Piotr spotka Hanę, która będzie jednym ze świadków w sprawie Krystyny. Ze wzruszeniem w oczach spojrzy na jej coraz większy brzuszek ciążowy. Nieco chłodnie przywitanie skłóconych małżonków nie zapowiada niczego dobrego. Podczas rozprawy Gawryło przyzna się do winy, ale Krzysztof  stanie w jego obronie.

Patrz: Na dobre i na złe. Kamilla Baar odrzuciła rolę Hany Goldberg w Na dobre i na złe

Tego samego dnia Hana zgłosi się na badanie USG do Krzysztofa, który stwierdzi, że dziecko rozwija się prawidłowo. Przy okazji doktor Goldberg wyzna byłemu kochankowi, że planuje wyprowadzkę na stałe do Izreala. To właśnie tam chce wychować swoje dziecko. Krzysztof przekażę tę nowinę Piotrowi, który pojedzie na lotnisko, by powstrzymać żonę przed wyjazdem.

W ostatnim 603 odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2015 Hana i Piotr pogodzą się i zostaną razem w Polsce.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: