SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Agata nie chce się przespać z salowym Szczepanem

Na dobre i na złe. Agata nie chce się przespać z salowym Szczepanem

03.06.2015, godz. 20:30
Na dobre i na złe odc. 602. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Szczepan (Kamil Kula)
Na dobre i na złe odc. 602. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Szczepan (Kamil Kula) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Agata (Emilia Komarnicka) i Szczepan (Kamil Kula) z "Na dobre i na złe" nie próżnują! Romans lekarki i salowego ze szpitala w Leśnej Górze rozwija się błyskawicznie, a w 602 odcinku "Na dobre i na złe" robi się jeszcze goręcej. Szczepan ma swoje sposoby, by oczarować ukochaną. Oryginalny prezent w postaci anansa z bilecikiem "Chciałbym cię nosić na rękach" robi swoje. Wieczorem Agata zaprasza salowego do hotelu rezydentów. Szczepan ma nadzieję, że spędzą tę noc razem...

"Na dobre i na złe" odcinek 602 - środa, 3.06.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Kiedy Agata i Szczepan z "Na dobre i na złe" wylądują razem w łóżku? Ostatnie romanse doktor Woźnickiej kończyły się porażkami, więc tym razem zakochana internistka z Leśnej Góry nie chce się spieszyć, by nie popełnić kolejnego błędu. Pytanie tylko jak długo będzie się opierać Szczepanowi, w którym zakochała się do szaleństwa?

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Kamil Kula ujawnia co dalej z romansem Agaty i salowego Szczepana

W 602 odcinku "Na dobre i na złe" Agata spędza samotny wieczór przy świecach i winie swoim pokoju w hotelu rezydentów gdy nagle słyszy jakiś hałas na zewnątrz. Kiedy wychodzi sprawdzić co to jej oczom ukazuje się niecodzienny widok - ananas obowiązany kokardką z dołączoną karteczką.

Od razu domyśla się, że to prezent od Szczepana. Nie tylko owoc, ale przede wszystkim słodki liścik: "Chciałbym cię nosić na rękach" sprawiają jej ogromną radość. Nastęonego dnia to Agata zaczepia Szczepana na korytarzu w Leśnej Górze. Salowy jest nieco zawstydzony i stara się jej unikać. Nie wiem bowiem jak powinni się teraz zachowywać.

Agata zapewnia go, że nie muszą się ukrywać, bo nie robią nic złego. Jednak personel szpitala już zaczyna plotokać o romansie lekarki i salowego. Zakochani nie zamierzają się jednak tym przejmować. Chcą być razem bez względu na dzielące ich różnice.

Zobacz: Na dobre i na złe. Adam całuje Wiktorię

Wieczorem Szczepan dogania Agatę, która po skończonym dyżurze wraca do hotelu. Tym razem to on przejmuje inicjatywę i ją całuje. Po chwili porywa ją w ramiona i zanosi na rękach do domu. Lekarka kończy randkę, jednak chłopak się nie poddaje.

Wbiega za nią po schodach, licząc na to, że pozwoli mu zostać na noc. Dla Agaty to wciąż za wcześnie na seks z nowym ukochanym. Prosi Szczepana, by dał jej więcej czasu, a zakochany salowy od razu się zgadza.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: