SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Profesor Artur Bart nowym lekarzem w Leśnej Górze. Neurochirurg zmieni życie Julki i Wiktorii

Na dobre i na złe. Profesor Artur Bart nowym lekarzem w Leśnej Górze. Neurochirurg zmieni życie Julki i Wiktorii

30.03.2016, godz. 08:10
Na dobre i na złe odc. 631. Artur Bart (Piotr Głowacki), Julka Burska (Aleksandra Hamkało)
Na dobre i na złe odc. 631. Artur Bart (Piotr Głowacki), Julka Burska (Aleksandra Hamkało) foto: ARTRAMA/AKPA

Artur Bart (Piotr Głowacki) pojawi się w Leśnej Górze w 631 odcinku "Na dobre i na złe" i odmieni życie Julki (Aleksandra Hamkało) i Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska). Pierwsza z wymienionych lekarek miała z nim kiedyś romans i to on jest ojcem jej dziecka. A doktor Consalida? Pani ordynator wda się w poważny konflikt ze sławnym neurochirurgiem, który zlekceważy jej kompetencje. Co wydarzy się w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 631 - środa, 30.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Już w 631 odcinku "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze pojawi się Artur Bart. Światowej sławy neurochirurg zmieni życie Julki i zagrozi karierze Wiktorii!

Zobacz: Na dobre i na złe. Konflikt Wiktorii z nowym neurochirurgiem Arturem Bartem

W 631 odcinku "Na dobre i na złe" Bart przyleci do Polski na kongres medyczny, w którym udział będzie brać również Adam Krajewski (Grzegorz Daukdzewicz) i Tretter (Piotr Garlicki). W czasie ich nieobecności do szpitala trafi mężczyzna, który musi być operowany, żeby przeżyć po dramatycznym wypadku,l do którego doszło gdy spieszył się do żony, która w zaawansowanej ciąży trafiła właśnie do tej placówki. Consalida dojdzie do wniosku, że operować powinien właśnie Artur i poprosi kolegów, żeby ściągnęli lekarza do Leśnej Góry.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka w ciąży nie powie Arturowi, że to jego dziecko

Tuż przed operacją Wiktoria zgodzi się jednak, by zabieg o kilka minut się opóźnił - tak, by ranny mógł ostatni raz porozmawiać z żoną. A profesor Bart, gdy dowie się o jej decyzji, od razu wybuchnie złością.

- Mam się przejmować żoną pacjenta, operując jego mózg?! Im mniej wiem o tym człowieku, tym ma ze mną większe szanse! Emocje przeszkadzają… pani mi przeszkadza! - krzyknie mężczyzna, który chwilę później zasugeruje, że Wiki nie nadaje się na chirurga, bo jest kobietą! A co z Julką? Pojawienie się Barta będzie dla dziewczyny szokiem. Okaże się, że Burska za granicą miała romans z lekarzem i to prawdopodobnie on jest ojcem jej dziecka!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: