SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Nowy romans w Leśnej Górze. Sylwia Mróz zostawi męża dla Krzysztofa Radwana

Na dobre i na złe. Nowy romans w Leśnej Górze. Sylwia Mróz zostawi męża dla Krzysztofa Radwana

20.09.2015, godz. 19:09
Na dobre i na złe odc. 605. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz)
Na dobre i na złe odc. 605. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Przeznaczenie połączy dwójkę lekarzy z "Na dobre i na złe"! Ale na drodze do ich szczęścia stanie mąż... Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) ma chyba słabość do mężatek, bo od razu zwrócił uwagę na piękną Sylwię Mróz (Magdalena Turczeniewicz). Pierwsza randka w ciemno Sylwii i Krzysztofa skończyła się na niewinnym flircie, ale w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" jesienią 2015 już tak grzecznie nie będzie. Zakochany Krzysztof tak oczaruje Sylwię, że nowa lekarka z Leśnej Góry zostawi dla niego męża.

Hana Goldberg (Kamilla Baar), a teraz Sylwia Mróz! Ginekolog z Leśnej Góry gustuje w mężatkach i ma talent do pakowania się w skomplikowane relacje uczuciowe.

Kiedy w 605 odcinku "Na dobre i na złe" na randce w ciemno poznał Sylwię między nimi od razu zaiskrzyło. Po kilku minutach rozmowy Krzysztof zauważył jednak obrączkę na jej palcu. Szybko zakończył rozmowę, a następnego dnia w szpitalu w Leśnej Gorze zapewnił atrakcyjną panią neurochirurg, że nie flirtuje z mężatkami.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Sylwia Mróz ukrywa chorobę! Dostanie ataku padaczki podczas operacji

Twórcy "Na dobre i na złe" doskonale wiedzą, że nic tak nie przyciąga widzów jak romanse i zdrady w Leśnej Górze. I właśnie dlatego znajomość Sylwii i Krzysztofa rozwinie się w tym kierunku. Czy to oznacza, że doktor Radwan kolejny raz rozbije szczęśliwe małżeństwo lekarki z Leśnej Góry? Wszystko na to wskazuje.

Uczucie, które połączy Sylwię i Krzysztofa będzie silniejsze niż małżeńska przysięga. - Moja bohaterka uważa swoje małżeństwo za udane. Sądzi, że łączy ją z mężem szczera, partnerska relacja, nie ma powodów do niepokoju, ale czasami człowiek, będąc zaangażowanym emocjonalnie, nie dostrzega wszystkiego. Ziarno niepokoju w jej życiu mojej bohaterki zasieje rozmowa z Krzysztofem. Górnolotnie można powiedzieć, że ich spotkanie to przeznaczenie - zdradziła Magdalena Turczeniewicz w ostatnim wywiadzie.

Patrz: Na dobre i na złe. Krzysztof Radwan zakochany w nowej lekarce Sylwii Mróz


Sylwia sprawi, że serce Krzysztofa zabije mocniej. Po śmierci żony Zosi i romansie z Haną,  ordynator ginekologii długo nie mógł dojść do siebie, ale teraz to się zmieni.

Widzowie "Na dobre i na złe" zobaczą przemianę doktora Radwana, który pod wpływem tej miłości przejdzie spektakularną metamorfozę. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" Krzysztof pokaże swoją romantyczną twarz.

- Jeżeli człowiek się zakocha, to wszystkie inne maski mu spadają. Wychodzi na jaw tylko ta jedna, jedyna prawdziwa. A facet im bardziej stara się uciec od miłości, tym bardziej ta miłość go dopada. Krzysztof Radwan przegra tę batalię i jego serce zostanie zdobyte - ujawnił Mateusz Damięcki w "Pytaniu na śniadanie".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: