SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Sylwia Mróz zagrożeniem dla Wiktorii Consalidy

Na dobre i na złe. Sylwia Mróz zagrożeniem dla Wiktorii Consalidy

19.09.2015, godz. 20:01
Na dobre i na złe. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz)
Na dobre i na złe. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Takiej rywalizacji lekarek z "Na dobre i na złe" jeszcze nie było! Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) szybko pożałuje, że poprosiła dyrektora Stefana Trettera (Piotr Garlicki), by zatrudnił w szpitalu w Leśnej Górze doktor Sylwię Mróz (Magdalena Turczeniewicz). Wybitnie uzdolniona neurochirurg stanie się zagrożeniem dla Wiktorii, bo nie dość, że wprowadzi w Leśnej Górze nowatorskie metody leczenia, to jeszcze zrobi to bez zgody Wiki. Między lekarkami z "Na dobre i na złe" w nowych odcinkach jesienią 2015 dojdzie do bardzo poważnego konfliktu.

Sylwia Mróz pojawiła się w "Na dobre i na złe", by wypełnić lukę po Hanie Goldberg (Kamilla Baar), która wyjechała do Izraela i już nie wróci do Leśnej Góry. Nowa bohaterka wprowadzi trochę zamieszania w szpitalu. I nie chodzi tylko o to, że przy niej Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) znów będzie miał ochotę na romans.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria w depresji przez Tomasza. Odejdzie od męża do Adama?

Wątek Sylwii Mróz jest tak ułożony przez scenarzystów "Na dobre i na złe", by lekarka wywołała trochę konfliktów wśród personelu. Bo o ile Stefan Tretter polubił ją od razu, to już Wiktoria Consaldia będzie miała z tym problem.

A przecież sama chciała, by dyrektor Leśnej Góry zatrudnił na oddziale chirugii świetną lekarką o trzech specjalizacjach, która ma na swoim koncie wiele sukcesów na salach operacyjnych, publikacji medycznych i poza tym jest szczęśliwą, spełnioną mężatką.

- Moja bohaterka ma inne spojrzenie na medycynę niż większość personelu szpitala. Sukcesywnie zacznie wprowadzać swoje metody, na przykład praktykę tai chi jako element wspomagający medycynę konwencjonalną - powiedziała o Sylwii Mróz aktorka Magdalena Turczeniewicz, która niedawno dołączyła do obsady "Na dobre i na złe".

Patrz: Na dobre i na złe. Adam Krajewski wrobiony w gwałt wyleci z Leśnej Góry?

To jednak nie spodoba się Wiktorii Consalidzie, która do czasu pojawia się Sylwii Mróz w Leśnej Górze była najlepszym chirurgiem wśród kobiet. Dojdzie do tego, że Sylwia, bez wiedzy Wiki ale za zgodą Terttera przeprowadzi operację psychochirurgiczną, której w Leśnej Górze jeszcze nie wykonywano.

- Doktor Consalida poczuje się zagrożona, nie spodobają jej się nowe porządki. Między naszymi bohaterkami pojawi się napięcie, ale myślę, że nie dojdzie do poważnego konfliktu. Wierzę, że w pewnym momencie się dogadają - powiedziała Turczeniewicz.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: