SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ola w ciąży. Dla dziecka Janka otrząśnie się z żałoby

Na dobre i na złe. Ola w ciąży. Dla dziecka Janka otrząśnie się z żałoby

15.09.2016, godz. 07:46
Na dobre i na złe odcinek 589, Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe odcinek 589, Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk) foto: TVN/X-NEWS

Ciąża Oli (Anna Karczmarczyk) z "Na dobre i na złe" to niespodzianką jaką los przygotuje dla młodej lekarki, która przez długi czas nie będzie się potrafiła pogodzić ze śmiercią Jana Stanisławskiego (Krzysztof Kwiatowski). Ból i rozpacz staną się tak wielkie, że Ola straci chęci do życia. Dopiero gdy dowie się, że spodziewa się dziecka Jana zrozumie, że musi żyć dalej. Otrząśnie się z tej tragedii, bo przecież dziecko musi mieć matkę. Zrobi to też dla swojej córki Frani (Karolina Wańszys).

Anna Karczmarczyk po raz pierwszy o ciąży Oli powiedziała podczas wizyty w programie "Pytanie na śniadanie". Tym samym zdradziła kulisy nowych odcinków "Na dobre i na złe", które widzowie zobaczą dopiero w październiku. Aktorka przyznała, że to właśnie ze względu na dziecko Ola i Jan chcieli tak szybko się pobrać.

Patrz: Na dobre i na złe. Pogrzeb Jana Stanisławskiego w tajemnicy

- Okazuje się, że nic nie dzieje się bez przyczyny, a młodym zależało na ślubie dlatego, że spodziewali się dziecka. Ola nie będzie miała czasu przeżywać żałoby, będzie musiała wziąć się w garść - przyznała Karczmarczyk.

Minie jednak trochę czasu nim Ola dojdzie do siebie i otrząśnie się z traumy jaką przeżyła. Młoda lekarka będzie w bardzo kiepskim stanie psychicznym,  a to z kolei nie pozostanie bez wpływu na jej pracę. W 643 odcinku "Na dobre i na złe" omal nie zabije ciężarnej pacjentki podczas operacji.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola w ciąży z Jankiem. To Przemek będzie ojcem dziecka Jana

- Ola ocknie się, gdy dowie się, że jest w ciąży. To da jej impuls do życia. Scena, w której dowie się, że spodziewa się dziecka i otrząśnie po tragedii, będzie bardzo podobna do tej, gdy dowiedziała się, że jest w pierwszej ciąży. Scenarzyści spięli życie mojej bohaterki klamrą. Coś się powtarza, a jednocześnie zaczyna się nowy etap - wyznała aktorka z "Na dobre i na złe" w wywiadzie dla "Tele Tygodnia".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: