SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Lena i Latoszek wracają do Leśnej Góry

Na dobre i na złe. Lena i Latoszek wracają do Leśnej Góry

23.09.2015, godz. 16:45
	Na dobre i na złe odc. 570. Lena (Anita Sokołowska), Witek Latoszek (Bartosz Opania)
Na dobre i na złe odc. 570. Lena (Anita Sokołowska), Witek Latoszek (Bartosz Opania) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Wielki powrót Latoszków do "Na dobre i na złe"! Lena (Anita Sokołowska) i Witek (Bartosz Opania) zniknęli z Leśnej Góry kiedy cierpiący na problemy psychiczne Latoszek zgłosił się na leczenie do ośrodka dla żołnierzy. Zdiagnozowano bowiem u niego zespół stresu pourazowego. W tym czasie Lena razem z Felkiem (Maksymilian Jakubczyk) wyjechała do matki do Torunia.
Wkrótce, w nowych odcinkach "Na dobre i na złe", małżonkowie wrócą do Leśnej Góry. Anita Sokołowska na Facebooku pochwaliła się nowymi zdjęciami z planu "Na dobre i na złe".

Rodzina Latoszkow tez wspiera #biegdlastasia :)

Posted by Anita Sokołowska on 21 września 2015

Kiedy Lena i Latoszek wrócą do "Na dobre i na złe"?

Co się stało z Latoszkami? Gdzie są Lena i Witek i kiedy znów pojawia się w szpitalu w Leśnej Górze? Ostatnio ich wątek w "Na dobre i na złe" został znacznie okrojony, ale to nie oznacza, że scenarzyści zapomnieli o tej parze lekarzy. Wprost przeciwnie.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Napad na Adama Krajewskiego. Pobity Adam umrze?

Już niedługo Latoszek wróci z leczenia w ośrodku dla żołnierzy cierpiących na zespół stresu pourazowego, a wraz z nim do Leśnej Góry zawitają Lena i ich syn Felek. Anita Sokołowska i Bartosz Opania po kilku miesiącach przerwy znów spotkali się na planie "Na dobre i na złe". Ale na efekty pracy aktorów widzowie muszą poczekać, bo odcinki z ich udziałem zostaną wyemitowane dopiero późną jesienią.

To już pewne, że w nowym 17 sezonie "Na dobre i na złe" Lena wróci do pracy w Leśnej Górze. Po wyjeździe Hany Goldberg (Kamilla Baar) do Izraela twórcy "Na dobre i na złe" chcą bowiem rozwinąć wątek Leny! Doktor Starska znów będzie lekarką na oddziale interny.

Anita Sokołowska w minionym sezonie "Na dobre i na złe" była gościem w Leśnej Górze. Ostatnio pojawiła się w serialu w 601 odcinku, by ratować Witka Latoszka, który zmagał się z problemami psychicznymi i napadami lęku. To dzięki niej Latoszek zgłosił się na leczenie do specjalistycznej kliniki dla żołnierzy powracających z wojny.

Patrz: Na dobre i na złe. Falkowicz nie jest ojcem Matyldy. Kasia Smuda go oszukała?


Powrót Leny do "Na dobre i na złe" to odpowiedź scenarzystów na prośby widzów, którzy domagali się, by ta bohaterka miała bardziej rozbudowany wątek w serialu. - Na wyraźne żądanie fanów powróci Lena Starska - powiedziała niedawno Agnieszka Krakowiak-Kondracka, scenarzystka wiodąca “Na dobre i na złe”.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: