SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe nie znika z TVP2. Powstają nowe odcinki - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe nie znika z TVP2. Powstają nowe odcinki - ZDJĘCIA

18.06.2017, godz. 22:04
Na dobre i na złe, Lena (Anita Sokołowska), Marta (Katarzyna Bujakiewicz)
Na dobre i na złe, Lena (Anita Sokołowska), Marta (Katarzyna Bujakiewicz) foto: Facebook

Czekacie na nowe odcinki "Na dobre i na złe"? Możecie być spokojni. 675 odcinek "Na dobre i na złe" trafi do emisji już w środę 30.08.2017, a plotki o tym, że serial zniknie z anteny nie są prawdziwe! Aktorzy cały czas pracują na planie "Na dobre i na złe", zobaczcie zdjęcia.

"Na dobre i na złe" odcinek 675 po wakacjach 2017 we wrześniu w TVP2

Wczoraj media obiegła nieprawdziwa plotka o tym, że serial "Na dobre i na złe" znika z anteny TVP2. Na szczęście dyrekcja stacji szybko zdementowała te doniesienia i uspokoiła fanów produkcji o lekarzach z Leśnej Góry.

"Nieprawdziwe są doniesienia, jakie ukazały się w dniu 17 czerwca na portalu pudelek.pl, jakoby serial „Na dobre i na złe” miał zniknąć z anteny TVP2. Serial, który od lat jest sztandarową produkcją „Dwójki” wciąż będzie cieszył widzów Telewizji Polskiej. Portal pudelek.pl w ostatnich tygodniach „wyspecjalizował się” w rozpowszechnianiu nieprawdziwych i niepotwierdzonych informacji, które mają uderzyć w TVP, tym samym zaprzeczając zasadom etyki dziennikarskiej. Dzisiejsza kłamliwa informacja to kolejna próba uderzenia w Telewizję Polską. TVP podejmie odpowiednie kroki prawne w celu ochrony dobrego imienia i zaprzestaniu fali nieprawdziwych informacji rozpowszechnianych przez ww. portal" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu na stronie TVP

Zobacz też: Na dobre i na złe, po wakacjach 2017: Falkowicz wraca do Leśnej Góry

Na potwierdzenie tych słów, mamy dla Was kilka zdjęć zza kulis "Na dobre i na złe". Aktorzy cały czas pracują na planie, by od środy 30.08.2017 na antenie TVP2 mogły być wyemitowane premierowe odcinki serialu.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: