SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Natalia Rybicka w podwójnej roli w Na dobre i na złe. Kochanka Adama była już pacjentką w Leśnej Górze

Na dobre i na złe. Natalia Rybicka w podwójnej roli w Na dobre i na złe. Kochanka Adama była już pacjentką w Leśnej Górze

25.11.2015, godz. 15:30
Na dobre i na złe odcinek 182, Natalia Rybicka w roli pacjentki
Na dobre i na złe odcinek 182, Natalia Rybicka w roli pacjentki foto:

Natalia Rybicka nie debiutuje w ''Na dobre i na złe''! Aktorka pojawi się na ekranie w 616 odcinku ''Na dobre i na złe'' i uwiedzie Adama (Grzegorz Daukszewicz). Dla seksownej przedstawicielki farmaceutycznej to nie będzie pierwsza wizyta w Leśnej Górze. Natalia Rybicka pojawiła się w ''Na dobre i na złe'' kilka lat temu. W 182 odcinku serialu młodziutka aktorka wcieliła się w rolę jednej z pacjentek, która marzyła o karierze modelki.

"Na dobre i na złe" odcinek 616 - środa, 2.12.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Natalia Rybicka dołączyła do obsady serialu ''Na dobre i na złe''. Pierwszy odcinek z udziałem jej bohaterki - Anety Gniewosz - zobaczymy już na początku grudnia 2015. Piękna blondynka, którą Adam pozna na treningu MMA szybko skradnie mu serce!

Zobacz: Na dobre i na złe. Adam przy nowej kochance Anecie zapomni o Wiktorii

To jednak nie pierwszy raz, gdy Natalia Rybicka pracuje na planie serialu o lekarzach z Leśnej Góry. W 2004 roku wyemitowano 182 odcinek ''Na dobre i na złe'', w którym pojawiła się nastoletnia aktorka.

Dziewięć lat temu Natalia Rybicka pojawiła się w szpitalu jako córka pani Barskiej. Nastolatka marzyła o karierze modelki i bezmyślnie zażywała leki, które doprowadziły do poważnych komplikacji.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Tomasz kupował lewe leki od kochanki Adama

Teraz aktorka wcieli się w zupełnie inną bohaterkę i rozwścieczy wszystkich fanów Adama i Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska). Aneta Gniewosz poderwie Adama i będzie usiłowała wybić mu z głowy miłość do Consalidy.

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: