SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Natalia Rybicka w Leśnej Górze. Nowa pacjentka poderwie Adama

Na dobre i na złe. Natalia Rybicka w Leśnej Górze. Nowa pacjentka poderwie Adama

16.09.2015, godz. 17:00
Natalia Rybicka
Natalia Rybicka foto:

Aneta Gniewocz (Natalia Rybicka) poderwie Adama (Grzegorz Daukszewicz)? W nowych odcinkach ''Na dobre i na złe'', które właśnie powstają, Krajewski flirtuje z nową pacjentką w Leśnej Górze. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) nie będzie zachwycona, kiedy przyłapie ich na czułościach w windzie. Co wydarzy się w nowych odcinkach ''Na dobre i na złe''?

"Na dobre i na złe" nowe odcinki w każą środę, o godz. 20.40 w TVP2

Natalia Rybicka dołączyła właśnie do obsady serialu ''Na dobre i na złe''. Farmaceutka i pacjentka szpitala w Leśnej Górze uwiedzie Krajewskiego?

Zobacz: Na dobre i na złe. Wiktoria zostawi Tomasza i wyjedzie z Adamem do Luksemburga? ZWIASTUN

-Aneta Gniewosz to przedstawiciel farmaceutyczny. Dość szalona i energiczna dziewczyna, która wie czego chce i umie dopiąć swego. To typ sportowca, trenuje MMA i tam przez przypadek doznaje kontuzji - mówi w ''Pytaniu na Śniadanie'' Natalia Rybicka o swojej bohaterce.

Na najnowszych ujęciach z planu, które uchwyciła ekipa ''Pytania na Śniadanie'' widać, że pacjentka i Adam będą mieli się ku sobie. Aktorzy nagrali już scenę, w której Aneta flirtuje z Krajewskim i nagle przed windą staje Consalida...

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Grzegorz Daukszewicz zdradza sekrety Adama Krajewskiego z Na dobre i na złe

Czy to początek nowego romansu? Może to nowa kochanka Adama i konkurentka Wiktorii Consalidy? -Natalia to moja serdeczna koleżanka z roku. Dla mnie to czysta przyjemność grać z nią - powiedział Grzegorz Daukszewicz.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: