SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Michał Żebrowski świętuje 8 rocznicę ślubu

Na dobre i na złe. Michał Żebrowski świętuje 8 rocznicę ślubu

23.06.2017, godz. 18:00
Michał Żebrowski i jego żona Aleksandra
Michał Żebrowski i jego żona Aleksandra foto: AKPA

Michał Żebrowski, czyli serialowy Falkowicz z "Na dobre i na złe" jest prawdziwym szczęściarzem. Aktor ma cudowną żonę i dwóch synów, z którymi spędza każdą wolną chwilę. Wczoraj  Michał i Aleksandra Żebrowscy świętowali 8 rocznicę ślubu i z tej okazji pochwalili się w mediach społecznościowych wyjątkowym zdjęciem.

Michał Żebrowski dokładnie 8 lat temu poślubił piękną Aleksandrę. Ceremonia odbyła się niedaleko rodzinnego domu aktora, na polanie Rynias. Impreza w góralskim stylu połączyła zakochanych, którzy dziś mają dwóch synów Henryka i Franciszka.

Zobacz: Na dobre i na złe, po wakacjach 2017: Profesor Falkowicz wraca do Leśnej Góry

W ich przypadku 13 letnia różnica wieku okazała się strzałem w dziesiątkę. Michał i Aleksandra świetnie się dogadują. Aż miło patrzeć na ich wspólne zdjęcia!

Z okazji rocznicy serialowy Andrzej Falkowicz pochwalił się w sieci zdjęciem z wesela. Fani nie szczędzili słów uznania dla długo trwającego związku, który rzadko zdarza się w polskim show-biznesie:

"Jakie śliczne zdjęcie !!! Uwielbiam na was patrzeć widać że bardzo się kochacie i jesteście taką szczęśliwą i dobrana parą ❤ Pomyślności na kolejne lata"

"Wytrwania w MIŁOŚCI i WIERNOŚCI....na dobre i na złe"

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: