SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Michał Żebrowski po operacji wrócił na plan Na dobre i na złe

Na dobre i na złe. Michał Żebrowski po operacji wrócił na plan Na dobre i na złe

14.09.2015, godz. 11:24
Na dobre i na złe odc. 604. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 604. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Kiedy na początku lipca Michał Żebrowski trafił do szpitala i przeszedł operację wycięcia wyrostka, widzowie "Na dobre i na złe" zamarli. Po zabiegu doszło bowiem do komplikacji i aktor musiał kolejny raz trafić na stół operacyjny. Fani profosora Andrzeja Falkowicza z "Na dobre i na złe" zachodzili w głowę co się z nim stanie, bo okazało się, że aktor przez dłuższy czas nie wróci na plan serialu. Na szczęście kilka dni temu Michał Żebrowski znów dołączył do ekipy "Na dobre i na złe". Wygląda na to, że widzowie nie odczują nieobecności Falkowicza.

Szpital w Leśnej Górze nie istnieje bez profesora Falkowicza! Na szczęście choroba Michała Żebrowskiego, który na początku lipca trafił do szpitala i przeszedł dwie operacje nie wpłynie na losy jego bohatera w "Na dobre i na złe". Aktor od kilku dni znów pracuje na planie serialu.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ilona Ostrowska umrze w Na dobre i na złe? Kasia Smuda nie obudzi się ze śpiączki?

- Wszystko już dobrze. To był wyrostek. Zawieziono mnie karetką prosto z Teatru 6. Piętro w trakcie przedstawienia. Lekarze stanęli na wysokości zadania, prawie tak jak w Leśnej Górze. Mam frajdę z grania postaci Falkowicza. Jak już grać to kogoś wrednego, takiego, którego da się zapamiętać - zapewnił widzów w programie "Pytanie na śniadanie".

Jednak ze względu na stan zdrowia Michała Żebrowskiego producenci "Na dobre i na złe" musieli zmienić rozkład dni zdjęciowych na planie. Sceny z jego udziałem dogrywane są dopiero teraz, ale widzowie "Na dobre i na złe" nie muszą się obawiać, że Falkowicz zniknie z Leśnej Góry.

- Jesienne odcinki "Na dobre i na złe" z udziałem profesora Falkowicza są od dawna nakręcone i czekają na emisję. Późniejsze wątki również nie znikną. Produkcja mieszała w kalendarzu, ale wszystko się udało - zapewniła Agnieszka Krakowiak-Kondracka, wiodąca scenarzystka "Na dobre i na złe" w jednym z ostatnich wywiadów.

Zobacz: Na dobre i na złe. Spowiedź Falkowicza przy łóżku umierającej Kasi Smudy

Twórcy "Na dobre i na złe" nie mogli sobie pozwolić na dłuższe pożegnanie z Falkowiczem, bo w nowym sezonie serialu wątek profesora, jego córki Matyldy (Amelia Czaja) i byłej kochanki Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) wysuwa się na pierwszy plan fabuły.

Na szczęście komplikacje po operacji usunięcia wyrostka Michała Żebrowskiego odchodzą powoli w niepamięć. Aktor znów pełen energii gra w "Na dobre i na złe".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ:
Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail


Operowali laparoskopowo..czyli ulubioną metodą prof. Falkowicza ;) Przepraszam za odwołane przedstawienie Teatr 6. piętro #wyrostek

Posted by Michał Żebrowski on 9 lipca 2015
Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: