SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Michał Żebrowski dla dzieci rzuca aktorstwo

Na dobre i na złe. Michał Żebrowski dla dzieci rzuca aktorstwo

20.01.2017, godz. 15:00
Na dobre i na złe. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) foto:

Michał Żebrowski od kilku lat najlepiej sprawdza się w roli ojca. Aktor sam przyznaje, że rodzina jest dla niego najważniejsza. Praca na planie "Na dobre i na złe" lub w Teatrze 6. Piętro schodzi na drugi plan, gdy w grę wchodzą dzieci. Franek (7l.) i Henryk (4l.) zaciągają tatę do gry w piłkę nożną i wtedy już nic nie może im przeszkodzić. Oto Andrzej Falkowicz jakiego nie znaliście wcześniej.

"Na dobre i na złe" nowe odcinki w środy o godz. 20.40 w TVP2

Michała Żebrowskiego doskonale znacie ze szklanego ekranu TVP2, ale mało kto z Was pewnie wie, że - w przeciwieństwie do serialowego Falkowicza - aktor jest ojcem na medal! W jednym z wywiadów przyznał, że dla synów jest w stanie zapomnieć o pracy i chwilowo rzucić aktorstwo, gdy w grę wchodzi wspólna zabawa.

Zobacz: Na dobre i na złe. Mateusz Janicki w nowych odcinkach Na dobre i na złe

- Jestem aktywnym tatą. Staram się, żeby synowie nie powiedzieli po latach, że mieli ojca, który żył karierą, planami. Tylko że kiedy było trzeba, skupiał się na roli, ale potem najważniejsze były dzieci. I – w dobrym znaczeniu tego słowa - zapominał o sztucznym świecie, jakim jest teatr - powiedział Michał Żebrowski w rozmowie z magazynem "Twój styl".

Ojcostwo to całodobowa gotowość do zabawy. Aktor przekonał się o tym na własnej skórze - Kiedy ma się małe dzieci, trzeba być w formie. Niedawno zapytałem: "Synku, może dziś odpuścilibyśmy grę w piłkę?". I usłyszałem: "Nie! Będziemy grać! I to codziennie!" - dodał ze śmiechem serialowy Flakowicz, któremu na ekranie rola ojca nie do końca wchodzi...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: