SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Mateusz Damięcki w nowej roli. A co z Krzysztofem Radwanem?

Na dobre i na złe. Mateusz Damięcki w nowej roli. A co z Krzysztofem Radwanem?

07.01.2016, godz. 12:55
Na dobre i na złe. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz)
Na dobre i na złe. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Mateusz Damięcki dzięki roli w "Na dobre i na złe" nie musi się martwić o pracę. Wątek Krzysztofa Radwana wysunął się na główny plan w serialu, a scenarzyści szykują dla ginekologa z Leśnej Góry jeszcze wiele niespodzianek. Widzowie czekają na romans Krzysztofa z Sylwią Mróz (Magdalena Turczeniewicz). Wkrótce aktor zadebiutuje w nowej roli. Wiosną 2016 w TVP1 będzie gospodarzem programu "Mapa ginącego świata".

Od początku tego sezonu "Na dobre i na złe" widzowie są świadkami zaskakującej przemiany Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki), który po romansie z Haną Goldberg (Kamilla Baar) postanowił nie angażować się w bliższe relacje z mężatkami. Ale serce nie sługa - ginekolog z Leśnej Góry zakochał się w Sylwii Mróz, nie wiedząc, że lekarka ma męża.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Chora na padaczkę Sylwia zajdzie w ciążę i zostawi Roberta

Pod wpływem tej miłości Krzysztof przejdzie spektakularną metamorfozę. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" Krzysztof pokaże swoją romantyczną twarz. Już nie będzie żądnym zemsty mścicielem, który rozpoczął pracę w szpitalu w Leśnej Górze, by odegrać sie na Piotrze Gawryle (Marek Bukowski) za śmierć swojej żony Zosi.

-
Im bardziej stara się uciec od miłości, tym bardziej ta miłość go dopada. Krzysztof Radwan przegra tę batalię i jego serce zostanie zdobyte. Nie przez byle kogo... - zdradził jakiś czas temu Mateusz Damięcki.

Patrz: Na dobre i na złe. Wiktoria i Adam znów razem!

Ale "Na dobre i na złe" to nie wszystko. Aktor ma za sobą kilka egzotycznych podróży. W ostatnich miesiącach aktor odwiedził m.in. Kenię i Madagaskar, a wybiera się także do Wietnamu i na Sri Lankę. Już od marca 2016 widzowie zobaczą go w zupełnie nowej roli.

- Jestem gospodarzem 4-odcinkowej serii dokumentalnej "Mapa ginącego świata" poświęconej ochronie gatunków zwierząt i roślin, którym grozi wymarcie. To praca z misją, a jednocześnie kapitalna przygoda - powiedział serialowy Krzysztof z "Na dobre i na złe" w wywiadzie dla "Tele Tygodnia".

- W Kenii obserwowaliśmy życie słoni i nosorożców, na Sri Lance opowiadamy o rafie koralowej, w Wietnamie o chińskiej medycynie - dodał.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: