SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Marta znów zniknie z Na dobre i na złe, bo Katarzyna Bujakiewicz nie chce grać nudziary

Na dobre i na złe. Marta znów zniknie z Na dobre i na złe, bo Katarzyna Bujakiewicz nie chce grać nudziary

17.02.2016, godz. 21:34
NA DOBRE i NA ZŁE. Marta (Katarzyna Bujakiewicz)
NA DOBRE i NA ZŁE. Marta (Katarzyna Bujakiewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Katarzyna Bujakiewicz wróciła do ''Na dobre i na złe'', ale tylko na chwilę. Marta Kozioł zniknie z Leśnej Góry po tym, jak zauważy Rafała Konicę (Robert Koszucki) tulącego się do Klaudii (Julia Wyszyńska). W 625 odcinku ''Na dobre i na złe'' Marta zrozumie, że nie ma co liczyć na powrót do męża i dzieci. Katarzyna Bujakiewicz się tym nie przejmuje, bo jak sama twierdzi, jej serialowe wcielenia są zwyczajnie nudne!

Katarzyna Bujakiewicz, czyli pielęgniarka Marta Kozioł z ''Na dobre i na złe'' zostawiła męża i wyjechała do USA. Teraz była żona Konicy wróciła, bo Małgosia przegrała nierówną walkę o życie. Po pogrzebie dziecka, Marta jednak wróci za granicę.

Zobacz: "Na dobre i na złe" odcinek 625 online za darmo dostępny w internecie na vod tvp.pl

Aktorka uciekła z ''Na dobre i na złe'', gdy na świat przyszła jej córka Ola (5l.). Wtedy gwiazda postawiła na rodzinę i wcale nie bała się utraty pracy

- Grając od dziecka, jestem spełniona zawodowo. Poza tym wiedziałam, że zawsze mam powrót do teatru - powiedziała Katarzyna Bujakiewicz w ostatnim wywiadzie dla ''Tele tygodnia''.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Klaudia pocieszy Rafała Konicę po śmierci Małgosi

W 624 odcinku ''Na dobre i na złe'' Katarzyna Bujakiewicz wróciła do produkcji, ale nie zostanie na stałe. Marta zobaczy męża tulącego się do Klaudii i zrozumie, że nie ma czego szukać w Leśnej Górze. Z resztą... aktorka sama uważa, że jej serialowe wcielenia są nudne i nie zamierza grać takich postaci.

- W serialach mam inną twarz. Może dlatego nie krzyczę, nie płaczę, jestem lekko nudna - dodała aktorka w ''Tele tygodniu''.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: