SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Marek Rogalski nie wróci do Leśnej Góry! Jan Wieczorkowski odszedł z Na dobre i na złe, bo woli być ojcem

Na dobre i na złe. Marek Rogalski nie wróci do Leśnej Góry! Jan Wieczorkowski odszedł z Na dobre i na złe, bo woli być ojcem

21.08.2015, godz. 10:40
NA DOBRE i NA ZŁE. Marek Rogalski (Jan Wieczorkowski) - galeria
Ostatni odcinek Na dobre i na złe przed wakacjami 2013 to także ostre starcie Marka Rogalskiego (Jan Wieczorkowski)  z Adamem Krajewskim (Grzegorz Daukszewicz). Kiedy w pokoju lekarskim Adam zaczyna całować Dorotę (Aneta Todorczuk-Perchuć) zjawia się Marek. Mąż Doroty nie wytrzymuje i uderza chirurga pięścią w twarz. foto: ARTRAMA/AKPA

Jan Wieczorkowski pożegnał się z "Na dobre i na złe" prawie roku temu. Marek Rogalski odszedł ze szpitala w Leśnej Górze, bo chciał się rozwijać jako kardiochirurg. Dlaczego Jan Wieczorkowski zrezygnował z roli w "Na dobre i na złe"? Aktor zrobił to dla swoich dzieci - rocznego Vincnta i 6-letniego Janka. Woli być ojcem na pełen etat na urlopie tacierzyńskim, niż lekarzem w "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2015 nowe odcinki od środy, 2.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Marek Rogalski zniknął z "Na dobre i na złe" dość nagle. Nie było pożegnania lekarza, a Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), z którą łączyła go bliska przyjaźń nie uroniła nawet ani jednej łzy. Prawie roku temu doktor Rogalski odszedł ze szpitala w Leśnej Górze, by wrócić na salę operacyjną gdzie jeszcze kilka lat temu operował jako wybitny kardiochirurg?

Zobacz: Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Marek Bukowski odlicza dni do powrotu Piotra Gawryły do Leśnej Góry

W 572 odcinku "Na dobre i na złe" kardiolog stanał przed olbrzymią szansą, która zmieniła jego życie, która zaważyła na tym, że zrezygnował z pracy w Leśnej Górze. Marek skontaktował się ze swoim dawnym kolegą, doktorem Leśniewskim (Marcin Grzymowicz), który zaproponował mu, by znów zaczął operować.

Doktor Rogalski przed laty był znakomitym chirurgiem, ale w wyniku choroby i po kuracji sterydami stracił czucie w palcach i nie mógł chwytać za skalpel. Postanowił jednak, że zrobi wszystko, by znów być na sali operacyjnej.

Na decyzję Jana Wieczorkowskiego o odejściu z "Na dobre i na złe" wpłynęły narodziny jego drugiego syna Vincenta, który przyszedł na świat pod koniec czerwca 2014 roku.  Aktor postanowił, że będzie cały swój czas poświęcał rodzinie i poszedł na urlop... tacierzyński.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Szczepan porwie Agatę! Tragedia na plaży w Kołobrzegu

- Mam kochającą rodzinę, jestem szczęśliwy! Przy dzieciach zmieniają się priorytety... - powiedział niedawno Jan Wieczorkowski, który od chwili, gdy po raz drugi został ojcem nie gra już w żadnym serialu.

Jan Wieczorkowski w "Na dobre i na złe" grał przez dwa lata, ale pożegnał się z ekipą serialu, bo uznał, że żadna rola nie da mu takiej satysfakcji, jaką dać mu może rola taty.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: