SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Marcin Rogacewicz w pełni szczęśliwy ze swojego życia: ''Dobrze jest mi tu, gdzie teraz jestem''

Na dobre i na złe. Marcin Rogacewicz w pełni szczęśliwy ze swojego życia: ''Dobrze jest mi tu, gdzie teraz jestem''

06.08.2015, godz. 13:45
Na dobre i na złe odc. 583. Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), Frania (Karolina Wańszys)
Na dobre i na złe odc. 583. Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), Frania (Karolina Wańszys) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Marcin Rogacewicz nigdy nie był tak szczęśliwy jak teraz. Przemek Zapała z ''Na dobre i na złe'' prywatnie ma trzy córki i ukochaną żonę. Dopiero w wieku 35 lat aktor może ze spokojem powiedzieć, że właśnie tak powinno wyglądać jego życie. Na szczęście Marcin Rogacewicz różni się od swojego serialowego bohatera i nie wplątuje się w przygodne romanse. Rodzina jest dla niego najważniejsza! A z roku na rok aktor z ''Na dobre i na złe'' coraz bardziej docenia swoje życie.

Marcin Rogacewicz na początku lutego został trzeci raz ojcem. Od dwóch lat jest też szczęśliwym mężem, a w jednym z wywiadów Rogacewicz pierwszy raz szczerze opowiedział o swojej rodzinie - żonie, która wspiera go w karierze oraz trzech córkach, które cały czas go inspirują do działania.

Zobacz: Na dobre i na złe. Marcin Rogacewicz pierwszy raz szczerze o rodzinie. Serialowy Przemek ma trzy córki

Aktor ma 35 lat i przyznaje, że dopiero teraz jest w pełni szczęśliwym mężczyzną.

- Wszystkie elementy układanki trafiły na właściwe miejsce. Z biegiem lat jestem bogatszy o więcej doświadczeń. Ale gdy do nich się odnoszę, to każde kolejne urodziny są przyjemniejsze - tłumaczy aktor, w rozmowie z magazynem "Claudia".

- Wydaje mi się, że mężczyźni im starsi, tym mądrzejsi. Kilka lat temu pojawił się we mnie wielki spokój i zadowolenie z tego, co się dzieje, co się dzieje, radość, że nie muszę nigdzie biegać. Dobrze jest mi tu, gdzie teraz jestem – cieszy się Marcin Rogacewicz.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Marcin Rogacewicz ma dosyć Przemka Zapały. Odejdzie z Na dobre i na złe?

A co wydarzy się w jego serialowym życiu w ''Na dobre i na złe'' jesienią 2015? Czy Przemek Zapała będzie próbował odzyskać Olę (Anna Karczmarczyk) ? A może znów wpakuje się w romans z Zuzą (Julia Kamińska). Przekonamy się już niedługo na antenie TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: