SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski wrócą do serialu? Zosia i Kuba znów w Leśnej Górze

Na dobre i na złe. Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski wrócą do serialu? Zosia i Kuba znów w Leśnej Górze

05.01.2016, godz. 15:07
Na dobre i na złe: Foremniak i Żmijewski
foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Na ich powrót do "Na dobre i na złe" czekają miliony widzów. Zosia (Małgorzata Foremniak) i Kuba (Artur Żmijewski) cztery lata temu opuścili szpital w Leśnej Górze i wyjechali do Niemiec. Teraz pojawia się szansa, by para uwielbianych lekarzy znów pojawiła się w "Na dobre i na złe". Scenarzyści serialu już w 623 odcinku "Na dobre i na złe" sprowadzają do Leśnej Góry ich córkę Julkę, którą teraz zagra Aleksandra Hamkało. Jeśli wierzyć plotkim Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski mają otwarte drzwi na plan "Na dobre i na złe".

Zosia (Małgorzata Foremniak) i Kuba (Artur Żmijewski) w "Na dobre i na złe" po raz ostatni razem pojawili się w 472 odcinku serialu wyemitowanym w piątek, 10.02.2012 roku. Właśnie wtedy wyjechali do Niemiec z córką Amelką (Julia Kornacka). Teraz oboje robią karierę naukową w Berlinie.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka Burska znów w Leśnej Górze. Aleksandra Hamkało zastąpi Sarę Muldner

Powrót Zosi i Kuby do "Na dobre i na złe" jest możliwy, bo choć teraz widzowie emocjonują się wątkami innych lekarzy z Leśnej Góry, to Burscy wciąż przecież żyją i być może już wkrótce przyjadą do Polski. A okazja ku temu nadarza się sama, bo już w 623 odcinku "Na dobre i na złe" po ośmioletniej przerwie do Leśnej Góry zawita ich adoptowana córką Julka, która tak jak Burscy jest lekarzem.

Sara Muldner nie wraca jednak do "Na dobre i na złe". W roli Julki widzowie zobaczą teraz inną aktorkę - Aleksandrę Hamkało. Jak podaje "Fakt" scenarzyści robią też wszystko, by w przyszłości Zosia i Kuba znów pracowali w Leśnej Górze.

Zobacz: Na dobre i na złe. Adam zostanie w Leśnej Górze dla Wiktorii

Czy Burscy znów pojawią się w "Na dobre i na złe"? Karolina Baranowska, która odpowiada za promocję "Na dobre i na złe" już rok temu w jednym z wywiadów wspominała, że bierze pod uwagę taką możliwość.  - Aktualnie na pierwszy plan wyszły w naszym serialu inne wątki, lecz powrót Zosi i Kuby nie jest wykluczony, bo oni przecież cały czas żyją! - powiedziała.

Na razie nie powstał jeszcze scenariusz nowych odcinków z "Na dobre i na złe" z Zosią i Kubą. Trzeba jeszcze przekonać Małgorzatę Foremniak i Artura Żmijewskiego, by chcieli znów zagrać w serialu.

Jeśli nie uda się ich ściągnąć na stałe, marzą choć o gościnnym powrocie Zosi i Kuby – podaje gazeta.

Artur Żmijewski jakiś czas temu w rozmowie z SuperExpress.tv wyznał, że sam nie wie czy kiedyś nie wróci do "Na dobre i na złe". - A kto to wie, życie różne niespodzianki płata, więc zobaczymy - powiedział tajemniczo serialowy Kuba Burski.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na FACEBOOKU!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: