SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Magdalena Turczeniewicz dla syna wyprowadziła się do Francji

Na dobre i na złe. Magdalena Turczeniewicz dla syna wyprowadziła się do Francji

14.07.2016, godz. 13:15
Na dobre i na złe. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz)
Na dobre i na złe. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Magdalena Turczeniewicz prywatnie jest jeszcze bardziej tajemnicza niż Sylwia Mróz, którą gra w "Na dobre i na złe". Aktorka rzadko opowiada o sobie i tak naprawdę niewiele o niej wiadomo. Teraz okazuje sie, że gwiazda "Na dobre i na złe" kilka lat mieszkała we Francji. Magdalena Turczeniewicz polubiła tamtejszą kulturę, ale wróciła do Polski, bo zwyczajnie zatęskniła za ojczyzną. Serialowa Sylwia Mróz mieszkała za granicą ze względu na syna Antosia (6 l.). O wszystkim opowiedziała w jednym z wywiadów.

Magdalena Turczeniewicz, którą polubiliście za rolę Sylwii Mróz w "Na dobre i na złe" ma na swoim koncie życie za granicą. Aktorka mieszkała w domu tuż pod Paryżem. Tam założyła rodzinę i poświęciła się wychowaniu dziecka.

Zobacz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Ślub Oli i Jana z krwawym zamachem w Leśnej Górze

- Ten okres był poświęcony mojemu synkowi. Żyłam wtedy jego rytmem, więc przede wszystkim spacery po parku, czekoladki, lody i tak dalej. To był piękny czas w pięknych okolicznościach, ale nie ukrywam, że tęskniłam za Polską – powiedziała szczerze aktorka, która szybko wróciła do ojczystego kraju.

Aktorka i jej mąż Pierrick prawdopodobnie się rozstali, bo jakiś czas po jej powrocie do Polski, media plotkowały o jej rzekomym romansie z Jarosławem Boberkiem. Magdalena Turczeniewicz jednak nigdy nie skomentowała doniesień prasy.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Adam Krajewski zakładnikiem zamachowców w Leśnej Górze!

Choć życie we Francji okazało się tylko kilkuletnią przygodą, aktorka z uśmiechem wspomina tamten czas. - Sam Paryż jest piękny. Mam ogromny sentyment do tego miasta… Przez te trzy lata przesiąkłam trochę tamtejszą kulturą, jedzeniem, miejscami, muzeami - wspomina Magdalena Turczeniewicz.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: