SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Lipski zabije Tomasza Rzepeckiego?!

Na dobre i na złe. Lipski zabije Tomasza Rzepeckiego?!

09.11.2016, godz. 20:18
Rafał Rutkowski
Rafał Rutkowski foto:

Już w 651 odcinku serialu "na dobre i na złe" Tomasz (Ireneusz Czop) odkryje, że przeszłość wraca w najmniej oczekiwanych momentach. I w dodatku, może być bardzo niebezpieczna! Rzepecki wejdzie w konflikt z Andrzejem Lipskim (Rafał Rutkowski) w 651 odcinku serialu "Na dobre i na złe". Następnego dnia, hamulce w samochodzie przestaną mu działać.

"Na dobre i na złe" odcinek 651 - środa, 9.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Do szpitala w Lesnej Górze w 651 odcinku serialu "Na dobre i na złe" trafi dwójka pacjentów z objawami zatrucia tolidium. Tolidium to lek, który został wycofany z produkcji ładnych kilka lat temu. Okaże się, że powrzechnie szanowany Rzepecki ma z tym więcej wspólnego, niż chciałby sam przed sobą przyznać.

Zobacz: Na dobre i na złe. Stanisławski doprowadzi szpital do ruiny!

Pacjenci zatruci lekiem podobnym do dopalaczy mieszkają obok fabryki leku. Tomasz wraz z Agatą (Emilia Komarnicka) odkryją to zupełnie przypadkowo. Pojadą w 651 odcinku serialu "Na dobre i na złe" do miejsca, gdzie znajduje się fabryka. Zobaczą, że z rur przechodzących przez ogrodzenie budynków produkcji wypływają trujące ścieki. To najprawdopodobniej w ten sposób pacjenci zostali zatruci. Lekarze wezmą próbki zatrutej wody i nagle jakby znikąd pojawią się ochroniarze. Agata i Tomasz będą zmuszeni do ucieczki.

Rzepecki wyjaśni Agacie w 651 odcinku serialu "Na dobre i na złe", że kiedyś współpracować z Lipskim, który produkował lek, a on sam go rozprowadzał. Kiedy okazało się, że wyniki badań leczonych pacjentów są nieprawidłowe, zawarł z biznesmenem układ i wszystko zostało według "Świata Seriali" zamiecione pod dywan. Agata będzie chciała powiadomić policję, ale Tomek każe jej czekać. Rzepecki podejmie decyzję, że musi porozmawiać z Andrzejem - podejrzewa, że były producent leku złamał umowę między zawartą między nimi. Dojdzie między nimi do sprzeczki. Następnego dnia Tomasz jadąc do pracy samochodem zauważy, że hamulce w aucie przestały działać. Nie trudno się domyślić, kto za tym stoi...

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Staszek prosi Lenę o rękę i zalicza wpadkę przed Latoszkiem

Lipski posunie sie do wszystkiego, by tylko nie trafić do więzienia i prowadzić szkodliwy dla pacjentów biznes. A teraz ma do tego dobrą okazję, od kiedy to pazerny na pieniądze Stanisławski (Marek Ślosarski) został dyrektorem szpitala w Leśnej Górze. Czy Rzepecki przeżyje i zgłosi incydent na policję?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: