SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Lena Starska wraca do Na dobre i na złe! Znów będzie lekarką w Leśnej Górze

Na dobre i na złe. Lena Starska wraca do Na dobre i na złe! Znów będzie lekarką w Leśnej Górze

06.09.2015, godz. 14:02
Na dobre i na złe odc. 548. Lena (Anita Sokołowska),Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odc. 548. Lena (Anita Sokołowska),Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Lena Starska (Anita Sokołowska) z "Na dobre i na złe" znów w Leśnej Górze! W nowym 17 sezonie "Na dobre i na złe" do obsady serialu wróci dawno niewidziana Anita Sokołowska, a wraz z nią w szpitalu pojawi się Lena! Po wyjeździe Hany Goldberg (Kamilla Baar) do Izraela twórcy "Na dobre i na złe" chcą bowiem rozwinąć wątek Leny! Wygląda na to, że doktor Starska znów będzie lekarką w Leśnej Górze?

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2015 nowe odcinki 17 sezonu od środy, 2.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Anita Sokołowska w minionym sezonie "Na dobre i na złe" była gościem w Leśnej Górze. Ostatnio pojawiła się w serialu w 601 odcinku, by ratować Witka Latoszka (Bartosz Opania).

To Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) zawiadomiła Lenę, że Latoszek cierpi na problemy psychiczne i napady lęku. Doktor Straska była przerażona tym, co usłyszała, ale postanowiła zrobić wszystko, by pomóc mężowi.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Hana i Piotr wrócą z Izraela do Leśnej Góry?

Gdzie była Lena z "Na dobre i na złe" i dlaczego na tak długo zniknęła z serialu? Tego do końca nie wiadomo, bo po tym jak odeszła z pracy w szpitalu scenarzyści ciągle ją gdzieś wysyłali. Latoszek wspominał o żonie tylko w rozmowach z kolegami z pracy.

Lena pożegnała się z Leśną Górą gdy ranny na misji Latoszek walczył o życie po nieudanej operacji kręgosłupa. Pod wpływem silnego stresu zaczęła obwiniać o tę tragedię kolegów. Chciała nawet wytoczyć proces szpitalowi!

Ostatecznie do rozprawy nie doszło, bo dyrektor Tretter (Piotr Garlicki) zapłacił Lenie odszkodowanie. Wojna Leny z Leśną Górą skończyła się jej burzliwym odejściem z pracy.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Wiktoria w ciąży? Tomasz zmusi żonę, by urodziła mu dziecko

Powrót Leny do "Na dobre i na złe" to odpowiedź scenarzystów na prośby widzów, którzy domagali się, by ta bohaterka miała bardziej rozbudowany wątek w serialu. - Na wyraźne żądanie fanów powróci Lena Starska - powiedziała Agnieszka Krakowiak-Kondracka, scenarzystka wiodąca “Na dobre i na złe”.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: