SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Lena Starska nie wyobraża sobie życia bez syna. Witek będzie walczyć o Felka?

Na dobre i na złe. Lena Starska nie wyobraża sobie życia bez syna. Witek będzie walczyć o Felka?

14.08.2016, godz. 12:30
Na dobre i na złe, Lena (Anita Sokołowska), Felek (Maksymilian Jakubczyk)
Na dobre i na złe, Lena (Anita Sokołowska), Felek (Maksymilian Jakubczyk) foto:

Lena (Anita Sokołowska) i Witek (Bartosz Opania) będą walczyć o prawdo do opieki nad Felkiem (Maksymilian Jakubczyk), a może zdecydują się wrócić do siebie dla dobra syna? W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 Latoszek nadal będzie bardzo ważny dla Starskiej. Lekarze po rozwodzie znów będą razem?

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 nowe odcinki 18 sezonu od środy, 31.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Lena i Witek jeszcze do niedawna byli zgodnym, kochającym się małżeństwem. Lekarze wychowywali razem synka Felka, w którego od dwóch lat wciela się Maksymilian Jakubczyk. Czy po rozwodzie Latoszek będzie walczyć o dziecko?

Zobacz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Powrót Piotra Gawryły. Wiktoria Consalida zbliży się do byłego kochanka

- Pokazywanie drugiemu człowiekowi świata kawałek po kawałeczku jest niesamowite. Jest mi z tym dobrze, ale nie ścigam się sama ze sobą, ani z nikim. Szanuję decyzję kobiet, które nie chcą mieć dzieci, ale kiedy teraz pomyślę, że mogłabym sobie tego odmówić… Jestem przeszczęśliwa, że sobie na to pozwoliłam – mówi o swoich doświadczeniach z macierzyństwem Anita Sokołowska w wywiadzie dla pisma „Nowości”.

W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 Lena i Witek wciąż będą mieli ze sobą do czynienia. Starska będzie się martwić o byłego męża, gdy ten w 642 odcinku "Na dobre i na złe" znajdzie się w samym środku ataku terrorystycznego w Leśnej Górze. To uświadomi jej, że nadal go kocha - kto wie, może walka o Felka wcale nie będzie konieczna i lekarze znów będą razem?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: