SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Lena i Witek wezmą ślub!? Latoszek oświadczy się byłej żonie

Na dobre i na złe. Lena i Witek wezmą ślub!? Latoszek oświadczy się byłej żonie

16.10.2016, godz. 11:39
Na dobre i na złe odc. 540. Lena Starska (Anita Sokołowska), Witek Latoszek (Bartosz Opania)
Na dobre i na złe odc. 540. Lena Starska (Anita Sokołowska), Witek Latoszek (Bartosz Opania) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Ślub niespodzianka w "Na dobre i na złe"! Wygląda na to, że Witek Latoszek (Bartosz Opania) i Lena Starska (Anita Sokołowska) znów spotkają sie przed ołtarzem. Witek już wkrótce poprosi byłą żonę o rękę! Czy Starska przyjmie oświadczyny? czy zgodzi się ratować rodzinę dla dobra Felka (Maksymilian Jakubczyk)? Niespodziewany zwrot akcji w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe"!

"Na dobre i na złe" premierowe odcinki w każą środę, o godz. 20.40 w TVP2

Niepodziewane wydarzenia w "Na dobre i na złe"! W nowych odcinkach serialu "Na dobre i na złe" ponownie zobaczymy Lenę i Witka! Niegdyś byli szczęśliwym małżeństwem, ale Latoszek miał problemy z wiernością swojej żonie.

Zobacz: Na dobre i na złe. Zosia i Kuba Burscy wrócą do Leśnej Góry dla córki

Bardzo się kochali, więc próbowali ratować swoje małżeństwo, szczególnie ze względu na ich dziecko. Niestety, Witek nie potrafił sie opanować i poszedł do łóżka z Agatą (Emilia Komarnicka), co przeważyło szalę wytrzymałości Leny. Pomimo to, nadal chcieli naprawić swoje relacje, ale po tym, jak Latoszek wrócił z misji w Afryce Lenie przestało już zależeć. Witek był w bardzo złym stanie emocjonalnym już wcześniej, a w momencie kiedy dowiedział się, że czas na rozwód bardzo ciężko to przeżył. Ale stało się - w "Na dobre i na złe" ich drogi się rozeszły.

Dopiero niedługo w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe" ujrzymy ich ponownie obok siebie. Witek będzie chciał wrócić do swojej byłej żony. Najwyraźniej nadal mocno ją kocha, skoro nie odpuszcza nawet po rozwodzie. Oświadczy się Lenie. Czy Starska przyjmie oświadczyny? Podczas ataku terrorystycznego w "Na dobre i na złe" zrozumiała, że nadal kocha Witka i się o niego martwi.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Nowa lekarka w Leśnej Górze. Katarzyna jest alkoholiczką

Jedynie czas pokaże, czy ich związek przetrwał nawet rozwód, czy rozleciał sie już gdzieś w trakcie trwania pierwszego małżeństwa.  Czy Lena wróci do Witka w "Na dobre i na złe"? Będzie ślub w Leśnej Górze? Zobaczymy w nadchodzących odcinkach "Na dobre i na złe.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: