SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Lekarze z Leśnej Góry kibicują reprezentacji Polski na EURO 2016

Na dobre i na złe. Lekarze z Leśnej Góry kibicują reprezentacji Polski na EURO 2016

08.06.2016, godz. 19:30
FOTOSTORY. Na dobre i na złe odc. 549. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
- Przytulić cię? - W życiu! Słysząc "romantyczną" propozycję, lekarka parsknie śmiechem - pewna, że kolega żartuje. Ale Krajewski, nagle poważny, spojrzy dziewczynie prosto w oczy…  - Możesz na mnie polegać, wiesz? foto:

Aktorzy z "Na dobre i na złe" już szukują się do Euro 2016. Za kilka dni wszyscy Polacy z zapałem będą trzymać kciuki! Już 12 czerwca o godz. 18.00 reprezentacja Polski zagra mecz z Irlandią Północną. Okazuje się, że Adam (Grzegorz Daukszewicz) i Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) i wielu innych lekarzy z "Na dobre i na złe" też kibicują polskiej drużynie. Gwiazdy "Na dobre i złe" opublikowali na Facebooku wyjątkowe zdjęcie.

Lada dzień ruszą emocjonujące rozgrywki Euro 2016. Na mistrzostwa z niecierpliwością czekali wierni fani piłki nożnej, a jak się okazuje należy do nich także szerokie grono serialowych aktorów!

Zobacz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Wiktoria Consalida i Piotr Gawryło znów będą blisko! Połączy ich praca w szpitalu w Otwocku?

Grzegorz Daukszewicz opublikował na swoim profilu na Facebooku zdjęcie z kolegami i koleżankami z planu "Na dobre i na złe". Serialowa Wiktoria, Przemek (Marcin Rogacewicz), Klaudia (Julia Wyszyńska), Konica (Robert Koszucki) i ojciec Stanisławskiego trzymają kciuki za polską drużynę!

Nasi trafili do grupy C, a ich przeciwnicy to Niemcy, Ukraina i Irlandia Północna. Pierwszy mecz z udziałem Polski odbędzie się już 12 czerwca o godzinie 18:00. Też trzymacie kciuki?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Press Focus/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: