SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ksawery śledzi swoich lekarzy

Na dobre i na złe. Ksawery śledzi swoich lekarzy

02.11.2016, godz. 15:00
Na dobre i na złe odcinek 647, Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski)
Na dobre i na złe odcinek 647, Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski) foto:

Stanisławski (Marek Ślosarski) nie zna granic! Cały szpital zostanie wypełniony kamerami oraz podsłuchami, czego Ksawery nie omieszka nie wykorzystać w 650 odcinku serialu "Na dobre i na złe". Dla niektórych lekaży okaże się to być nieco nie na miejscu, dla innych irytujące, ale również pomoże jednej pacjentce w 650 odcinku serialu "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 650 - środa, 2.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ksawery Stanisławski jako góru-dołu szpitala w Leśnej Górze lubi wykorzystywać swoją pozycję do denerwowania ludzi i wykorzystywania swojego stanowiska do prywatnych celów. Szczególnie przydatny będzie monitoring, który zamontował w całej placówce i z wielkim namaszczeniem w 650 odcinku serialu "Na dobre i na złe" będzie prześladował nim swoich pracowników.

Zobacz: Na dobre i na złe. Julka zostawi syna u Burskich w Berlinie, by robić karierę

- Cholera - w odpowiedzi na przekleństwo Falkowicza (Michał Żebrowski), odezwie się głos z intercomu:
- Panowie, na sali operacyjnej również obowiązuje kultura - Stanisławski zbeszta swoich lekarzy.
- O, witamy wielkiego brata - Skomentuje Bart (Piotr Głowacki). Kiedy lekarze w 650 odcinku serialu "Na dobre i na złe" rozejrzą się po sali operacyjnej, okaże się, że jest cała naszpikowana kamerami i ewidentnie... podsłuchem! Czyżby Stanisławski zrobił przekręt życia i zamiast zamontować monitoring szpitalny w celu zapobiegania sytuacjom, jak ta z zamachem, będzie śledził swoich pracowników? Najwyraźniej tak, ponieważ w 650 odcinku serialu "Na dobre i na złe" praktycznie cały czas siedzi z oczami wlepionymi w ekrany małych telewizorków i masy ekraników, ukrytych w zamykanej szafie w jego gabinecie.

Monitoring jednakże przyda się również do czegoś innego w 650 odcinku serialu "Na dobre i na złe", oprócz do denerwowania lekarzy. Pacjentka z zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi, której mąż oskarżył ją o próbę zabicica go, zostanie uratowana dzięki nagraniom, potwierdzającym jej wersję wydarzeń.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Przemek w żałobie po śmierci Hany Goldberg

Pomysł Ksawerego, jak zobaczymy w 650 odcinku serialu "Na dobre i na złe" może wykorzystać na różnorakie sposoby - wkurzanie pracowników oraz ratowanie życia. Jak następnym razem użyje kamer Stanisławski przekonamy się w nadchodzących odcinkach serialu "Na dobre i na złe", ponieważ to na pewno nie koniec perypetii lekarzy z "wielkim bratem"!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: