SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Konflikt Piotra i Radwana narasta!

Na dobre i na złe. Konflikt Piotra i Radwana narasta!

09.11.2016, godz. 18:00
Na dobre i na złe odc. 591. Piotr Gawryło (Marek Bukowski), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki)
Na dobre i na złe odc. 591. Piotr Gawryło (Marek Bukowski), Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) foto:

Piotr (Marek Bukowski) i Radwan (Mateusz Damięcki) mają ze sobą na pieńku do samego początku! Gdy tylko Krzysztof pojawił się w Leśnej Górze, zaczął uwodzić Hanę (Kamilla Baar) żeby zemścić się na Gawryle za śmierć swojej żony, która trafiła do szpitala po wypadku samochodowym, a Piotr nie zdołał jej uratować. Ta zawiła historia będzie miała ciąg dalszy. W premierowych odcinkach "Na dobre i na złe" konflikt lekarzy zacznie narastać.

"Na dobre i na złe" premierowe odcinki w środy, o godz. 20.40 w TVP2

Pamiętacie kłótnie, bójki i awantury między Piotrem i Krzysztofem w Leśnej Górze? Czeka nas ciąg dalszy tego konfliktu...

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Siostra Hany Goldberg w Leśnej Górze. Magdalena Schejbal jako Sara w Na dobre i na złe

Gdy Radwan pojawił się w Leśnej Górze, Piotr i Hana byli jeszcze szczęśliwym małżeństwem. Spisek ginekologa sprawił jednak, że Hana zdradziła z nim męża! Okazało się, że Krzysztof miał poważny powód, by nawiązać romans z pranerką kolegi po fachu. Wyszło wtedy na jaw, że Radwan spowodował wypadek samochodowy, w wyniku którego jego ciężarna żona trafiła właśnie pod nóż Gawryły. Piotr jednak nie zdołał jej uratować, a Krzysztof się mścił!

Zobacz: Na dobre i na złe. Ola rzuci pracę i razem z Franią wyjedzie z Leśnej Góry

Ostatecznie panowie doszli do porozumienia i wszystko sobie wyjaśnili. Ich konflikt jednak powróci po śmierci Hany. Dlaczego? Być może Radwan znów zrzuci winę za śmierć na rywala? O tym przekonamy się w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: