SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Kolacja marzeń z lekarzami z Leśnej Góry. Grzegorz Daukszewicz, Emilia Komarnicka i Anna Karczmarczyk wspierają chore dzieci

Na dobre i na złe. Kolacja marzeń z lekarzami z Leśnej Góry. Grzegorz Daukszewicz, Emilia Komarnicka i Anna Karczmarczyk wspierają chore dzieci

08.12.2015, godz. 16:00
Na dobre i na złe, Ola (Anna Karczmarczyk), Agata (Emilia Komarnicka), Adam (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe, Ola (Anna Karczmarczyk), Agata (Emilia Komarnicka), Adam (Grzegorz Daukszewicz) foto:

Kolacja z gwiazdami ''Na dobre i na złe'' na wyciągnięcie ręki! Tak, teraz to możliwe. Grzegorz Daukszewicz, Emilia Komarnicka i Anna Karczmarczyk biorą udział w akcji charytatywnej "Kolacja marzeń" i wystawiają swoje towarzystwo na licytację. Spotkanie będzie kosztowne, ale cały dochód z akcji trafi do podopiecznych Fundacji Mam Marzenie! Aktorzy z ''Na dobre i na złe'' zapraszają do akcji. Poznajcie szczegóły.

Aktorzy z ''Na dobre i na złe''postanowili przyłączyć się do akcji charytatywnej i wystawili na aukcję swoje towarzystwo na kolacji!

Zobacz: Na dobre i na złe. Tomasz przestępcą! Adam doniesie na męża Wiktorii Consalidy?

Chcecie spotkać swoich idoli z ekranu i się z nimi zaprzyjaźnić? Nic prostszego. Na stronie charytatywni.allegro.pl znajdziecie całą ofertę. Bądźcie czujni, bo ceny idą w górę. Już dziś kwoty sięgają 1000 zł za spotkanie z jednym z Waszych ulubieńców.

Uzbierana kwota w całości trafi do podopiecznych Fundacji Mam Marzenie, która od lat pomaga dzieciom w wieku 3-18 , cierpiącym na choroby zagrażające ich życiu.

- Jeśli macie ochotę spędzić ze mną miły wieczór i zjeść coś pysznego... włączcie się do licytacji! Nie mogę się doczekać! - czytamy na Facebooku Ania Karczmarczyk.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Co Kamilla Baar robi po odejściu z Na dobre i na złe?

Adam, Agata i Ola z ''Na dobre i na złe'' czekają na Wasze propozycje! W akcji udział bierze także Małgorzata Kożuchowska i Mikołaj Roznerski. Przyłączycie się?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: