SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Katarzyna Dąbrowska z ręką w gipsie. Wypadek Wiktorii na planie serialu?

Na dobre i na złe. Katarzyna Dąbrowska z ręką w gipsie. Wypadek Wiktorii na planie serialu?

24.09.2015, godz. 09:57
Katarzyna Dąbrowska i Robert Więckiewicz na premierze filmu Król życia
Katarzyna Dąbrowska i Robert Więckiewicz na premierze filmu Król życia foto: AKPA

Katarzyna Dąbrowska miała wypadek na planie "Na dobre i na złe"? Kiedy serialowa Wiktoria Consaldia pojawiła się na premierze filmu "Król życia" oczy wszystkich były skupione tylko na jej ręce w gipsie. Co się stało Katarzynie Dąbrowskiej? Choć gwiazda "Na dobre i na złe" nie komentuje swojego stanu zdrowia, to chodzą słuchy, że uraz dłoni to skutek wypadku podczas kręcenia zdjęć do nowych odcinków "Na dobre i na złe".

katarzyna Dąbrowska zdobyła olbrzymią popularność jako Wiktoria Consalida, lekarka ze szpitala w Leśnej Górze, ale wciąż się rozwija i udowadnia, że jej kariera nie kończy się na "Na dobre i na złe". Aktorka zagrała jedną z głównych ról w filmie "Król życia" u boku Roberta Więckiewicza.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Adam wyznaje Wiktorii miłość przed kamerą. Szokujący film w rękach Tomasza

Na uroczystej premierze, która odbyła się 22 września w Warszawie, Katarzyna Dąbrowska zachwycała wszystkich swoim wyglądem, ale niepokój zebranych dziennikarzy i fotoreporterów wzbudził fakt, że aktorka miała rękę w gipsie.

Gwiazda "Na dobre i na złe" nie chciała zdradzić co jej się stało. Ale od razu pojawiły się plotki, że serialowa Wiktoria Consaldia miała wypadek na planie "Na dobre i na złe". Nawet jeśli, to Katarzyna Dąbrowska nie dała po sobie poznać, że cierpi. Skupiła się na tym, by oczarować wszystkich swoim wyglądem.

Patrz: Na dobre i na złe. Adam oskarżony o gwałt! Tomasz pogrąży Adama! Co na to Wiktoria?

Katarzyna Dąbrowska z ręką w gipsie nie miała żadnego problemu z pozowaniem na ściance. Kontuzja nie przeszkodziła jej w promowaniu filmu "Król życia". W bordowym kombinezonie i lekko kręconych rudych włosach, prezentowała się wspaniale.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: