SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Katarzyna Bujakiewicz wraca do Na dobre i na złe. Marta przyjedzie do Leśnej Góry

Na dobre i na złe. Katarzyna Bujakiewicz wraca do Na dobre i na złe. Marta przyjedzie do Leśnej Góry

17.12.2015, godz. 21:44
Na dobre i na złe. Marta (Katarzyna Bujakiewicz)
Na dobre i na złe. Marta (Katarzyna Bujakiewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Katarzyna Bujakiewicz wróciła do "Na dobre i na złe"! Po trzech latach przerwy pielęgniarka Marta Kozioł znów pojawi się w szpitalu w Leśnej Górze. Aktorka ma już za sobą pierwsze dni zdjęciowe, a odcinki "Na dobre i na złe" z udziałem Marty, która wróci do Polski z USA zostaną wyemitowane na początku 2016 roku. Wygląda na to, że bohaterka grana przez Katarzynę Bujakiewicz znów namiesza w życiu Rafała Konicy (Robert Koszucki), którego porzuciła dla kochanka.

Kiedy pielęgniarka Marta wróci do "Na dobre i na złe"?

Sensacja w "Na dobre i na złe"! Po trzech latach od pożegnania z Leśną Górą Katarzyna Bujakiewicz znów zagra w "Na dobre i na złe". To właśnie dzięki temu serialowi stała się sławna i w świadomości widzów już na zawsze pozostanie pielęgniarką Martą. Po dłuższej przerwie Katarzyna Bujakiewicz znów wcieli się w postać Marty.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wpadka w Na dobre i na złe. Scenarzyści pomylili dzieci Rafała Konicy i Marty

Przypomnijmy, że aktorka pożegnała się z "Na dobre i na złe" w grudniu 2012 roku. Porzuciła Leśną Górę dla szpitala Copernicus w Toruniu, bo właśnie wtedy zaczęła grać pielęgniarkę Sylwię w serialu "Lekarze" w TVN. Scenarzyści "Na dobre i na złe" nie chcieli jednak uśmiercać tej bohaterki dlatego też Marta porzuciła męża Rafała Konicę (Robert Koszucki) i wyjechała z kochankiem do USA.

Patrz: Na dobre i na złe. Tomasz opętany nienawiścią do Adama. Co zrobi, by się go pozbyć?

W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" na początku 2016 pielęgniarka znów pojawi się w Leśnej Górze i w życiu byłego męża, z którym tak niedawno toczyła wojnę o dzieci. Doktor Konica wywalczył w sądzie prawo do opieki nad trójką swoich dzieci - bliźniakami Jasiem (Sebastian Korda) i Małgosią (Wiktoria Jackowska) oraz najmłodszym synem Arturem (Artur Sokolski). Po powrocie Marty do Polski to się jednak może zmienić.

Na planie "Na dobre i na złe" cała ekipa radośnie przywitała Katarzynę Bujakiewicz, a Grzegorz Daukszewicz, czyli Adam Krajewski umieścił już na swoim profilu na Facebooku pierwsze zdjęcie z pielęgniarką Martą.

Aaa! Będzie się działo! 󾍔

Posted by Grzegorz Daukszewicz Fanpage on 22 listopada 2015
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: