SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Katarzyna Bujakiewicz kradnie rowery

Na dobre i na złe. Katarzyna Bujakiewicz kradnie rowery

01.07.2017, godz. 11:00
Na dobre i na złe odc. 623. Marta (Katarzyna Bujakiewicz)
Marta ma nieczyste sumienie? foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Chociaż tytuł brzmi absurdalnie, to takie są fakty - aktorka z serialu "Na dobre i na złe" zajmuje się kradzieżą rowerów! Katarzyna Bujakiewicz co najlepsze, nie zamierza zaprzestać swoich działań. Dlaczego serialowa Marta z "Na dobre i na złe" para się kradzieżą?

"Na dobre i na złe" nowe odcinki po wakacjach 2017 w TVP2

Katarzyna Bujakiewicz naraża się na złość stróżów prawa w pięknym Krakowie. Nie kradnie rowerów sama - pomaga jej cała szajka rozbójników. Co podkusiło aktorkę do tak haniebnego przestępstwa? Uspakajamy fanów serialowej Marty z "Na dobre i na złe".

Zobacz: Na dobre i na złe, po wakacjach 2017: Piotr Gawryło pocieszy się po śmierci Hany

- Kradniemy rowery w Krakowie. Ja kradłam konkretnie te rowery, ale tak naprawdę to jest akcja "We love cycling", czyli chcieliśmy pokazać społeczeństwu, jak nie należy zapinać rowerów i jak się zabezpieczyć przed kradzieżą - wytłumaczyła aktorka serialu "Na dobre i na złe". Po chwili dodaje, co najbardziej ją zszokowało podczas tego eksperymentu:
- Jedna sprawa, która mnie bardzo zaskoczyła w tej całej akcji, to że ludzie w ogóle nie reagują na kradzież roweru. Możesz sobie iść w biały dzień, wyciąć rower.

Przypominamy, że lepiej zapobiegać, niż leczyć. Akcja z pewnością jest godna uwagi, jednakże czy ostudzi zamiary prawdziwych złodziei i przestrzeże fanów kolarstwa przed kradzieżą? To już zależy od odbiorców akcji!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: