SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Kaśka znów popadnie w alkoholizm

Na dobre i na złe. Kaśka znów popadnie w alkoholizm

05.04.2017, godz. 20:00
Na dobre i na złe odc. 638. Katarzyna (Magdalena Czerwińska)
Na dobre i na złe odc. 638. Katarzyna (Magdalena Czerwińska) foto: nadobre.tvp.pl/AKPA

W "Na dobre i na złe" Kaśka (Magdalena Czerwińska) dostała pracę w Leśnej Górze, choć przyznała się Przemkowi (Marcin Rogacewicz) do swoich problemów z chorobą alkoholową. Lekarka od dawna nie pije, ale to może się zmienić. Wiele wskazuje na to, że w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe" doktor Orłowska znów zajrzy do kieliszka!

"Na dobre i na złe" nowe odcinki w środy o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" do pracy w Leśnej Górze dołączyła Kaśka. Lekarka zwerbowana do zespołu przez Stanisławskiego (Marek Ślosarski) miała być wybitną specjalistką, dyrektor próbował zataić przed Zapałą jednak jej długą przerwę w pracy spowodowaną nałogiem alkoholowym. Kaśka jednak zachowała się odpowiedzialnie i przyznała się Przemkowi do wszystkich swoich problemów. On docenił jej szczerość i zatrudnił ją. Do tej pory nie było z nią żadnych problemów. Czy to się zmieni?

Zobacz: Na dobre i na złe, odcinek 672: Adam namawia Wiki na dziecko

W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" doktor Orłowska najwyraźniej znów sięgnie po alkohol - tak sugeruje najnowszy "Świat seriali". Nie dziwi nas to. To nałóg, z którym z pewnością ciężko walczyć, szczególnie przy tak odpowiedzialnej pracy. To może jednak katastrofalnie wpłynąć na karierę Kaśki i doprowadzić do dramatu w Leśnej Górze. Z niecierpliwością czekamy na kolejne odcinki "Na dobre i na złe" w TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: