SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Kaśka znajdzie miłość w Leśnej Górze!

Na dobre i na złe. Kaśka znajdzie miłość w Leśnej Górze!

16.11.2016, godz. 16:00
Na dobre i na złe odc. 638. Katarzyna (Magdalena Czerwińska)
Na dobre i na złe odc. 638. Katarzyna (Magdalena Czerwińska) foto:

Magdalena Czerwińska na stałe dołączyła do obsady serialu "Na dobre i na złe". Jej bohaterka to Katarzyna, lekarka z chorobą alkoholową. Jak dalej potoczą się jej losy i czy Katarzyna znajdzie w Leśnej Górze miłość swojego życia? Dokładnie tak się stanie! A kto będzie tym wybrankiem? Sprawdźcie, co powiedziała aktorka "Na dobre i na złe" w jednym z najnowszych wywiadów.

"Na dobre i na złe" premierowe odcinki w środy, o godz. 20.40 w TVP2

Magdalena Czerwińska niedawno dołączyła do zespołu lekarzy w Leśnej Górze. Stanisławski (Marek Ślosarski) zatrudnił ją, bo nie wiedział o jej problemach z alkoholem. Już pierwsze dnia w pracy lekarka przyznała się Przemkowi (Marcin Rogacewicz) do swoich słabości, które niestety przeszkadzają w pracy chirurga powodując, że trzęsą mu się ręce...

Zobacz: Na dobre i na złe. Siostra Hany Goldberg uratuje dziecko Oli i Jana

Zapała docenił jej szczerość i pozwolił zostać. Magdalena Czerwińska zdradziła, że w Leśnej Górze zostanie na stałe i znajdzie tam nawet partnera.

- Cieszę się, ponieważ nie jest krystalicznie czysta, jak każdy z nas. Przed laty popełniła błąd podczas operacji, który doprowadził do śmierci jej brata (...) Moja Kaśka sama się ukarała, a teraz jest zamknięta na innych, bo nie chce, żeby ktoś dołożył jej kolejnych problemów. Atakuje na zapas, żeby nikt się do niej nie zbliżył. Mam nadzieję, że widzowie pozwolą jej zdjąć ten pancerz. Może dostanie od kogoś szansę? - zastanawia się głośno aktorka.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Serial o lekarzach z Leśnej Góry świętuje 17. urodziny

Podobno scenarzyści "Na dobre i na złe" przewidzieli już wątek miłosny w życiu Kasi. Z kim lekarka będzie miała romans? Może z Góralem (Jan Zmit), który pomaga jej pokonać walkę z chorobą?

- Jak to w życiu bywa, nie mam pojęcia (śmiech). Nic nie wiem, naprawdę – czekam, co się wydarzy. Na razie nie jest gotowa na związek, najpierw musi pobyć sama ze sobą i poradzić sobie z problemami. Kaśka jest idealistką; pomimo trudnych doświadczeń, życie nie wyrwało z niej tej cechy. Kolejne odcinki serialu pokażą, że potrafi walczyć o pacjenta - zdradziła tajemniczo aktorka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: